تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

انواع ال ای دی ماژول

انواع ال ای دی ماژول

از نظر شکل ظاهری led ها دارای انواع مختلفی می باشند که معروفترین آنها عبارتند از معمولی، اوال، کلاهی، کتابی و smd

۱- نوع معمولی: که متداول ترین نوع می باشد و سال هاست مورد استفاده قرار می گیرد.

۲- نوع اوال: Oval در زبان انگلیسی به معنای بیضی است و به دلیل اینکه مقطع زیرین حباب این ال ای دی ها بصورت بیضی است این نام را بر روی آنها گذاشته اند .
لازم بذکر است که مقطع زیرین ال ای دی های معمولی دایره ای شکل است.
حباب ال ای دی های اوال معمولا مات بوده و دارای زاویه دید حدود ۱۳۰ درجه می باشند و به همین دلیل در ساخت تابلوهای روان که نوعی از تابلوهای LED است به کار می رود.

۳- نوع کلاهی: سطح مقطع زیرین حباب این نوع ال ای دی نیز دایره ای شکل است اما دارای ارتفاع کمتری نسبت به ال ای دی های معمولی می باشد. ال ای دی های کلاهی دارای نوری زیبا و درخشان هستند و با وجود این مزایاست که در ساخت تابلوهای LED ثابت بیشتر از این نوع استفاده می شود. نقطه ضعف این نوع از LED اینست که در روز زاویه دید زیادی ندارد و تنها از روبرو نور آنها به زیبایی مشخص است.

۴- نوع کتابی: این نوع ال ای دی دارای سطح مقطعی مستطیل شکل است و در برخی لوازم برقی جهت نشان دادن روشن یا خاموش بودن دستگاه و… به کار می رود.

۵- نوع smd: در مداراتی که فضا محدود است از ال ای دی های smd استفاده می شود.

 

 

کلیه نمایشگرهای ال ای دی تولیدی توسط شرکت ال ای دی پانل دارای بهترین کیفیت و دارای یک یا دو سال (بسته به نوع محصول) گارانتی بی قید و شرط تعویض قطعه در محل و ده سال خدمات پس از فروش می باشند

 

 

 

 

 

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان