تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

انواع ال ای دی از نظر جریان و توان مصرفی

انواع ال ای دی از نظر جریان و توان مصرفی

وقتی به ال ای دی ولتاژ مورد نیاز را اعمال می کنید جریان الکتریکی در آن جاری می شود و این امر باعث متصاعد شدن نور از آن می گردد.
جریان عبوری از ال ای دی ها بسته به نوع آنها متفاوت است و ممکن است دو ال ای دی با ولتاژ کاری  یکسان، جریان عبوری متفاوتی داشته باشند.  اما تقریبا در مورد همه ال ای دی های کلاهی و اوال می توان گفت که جریان مصرفی شان بین ۱۵ تا ۲۰ میلی آمپر است.
از حاصلضرب ولتاژ ال ای دی در جریان عبوری از آن توان مصرفی بدست می آید. مثلاً اگر از یک ال ای دی با ولتاژ کاری ۳V ، جریان ۲۰mA عبور کند توان مصرفی آن برابر خواهد بود با ۶۰mW
از چندی پیش شاهد آن بوده ایم که ال ای دی هایی با توان بالا (۵W,3W,1W و…) به بازار عرضه شده اند که نوری خیره کننده دارند. این نوع ال ای دی بیشتر در پرژکتورها مورد استفاده قرار می گیرند و به ال ای دی پاور معروفند. جریان مصرفی پاور ال ای دی ها بیش از ۳۰۰ میلی آمپراست.

نکته آخر اینکه ال ای دی ها به مانند لامپ های رشته ای دارای دو سر (دو پایه) هستند و برخلاف آنها جریان الکتریکی را تنها در یک جهت ( از پایه مثبت (آند) به پایه منفی (کاتد) ) عبور می دهند و در واقع دارای یک پایه مثبت و یک پایه منفی می باشند و معمولاً پایه بلندتر مثبت و پایه کوتاه تر منفی است.

 

کلیه نمایشگرهای ال ای دی تولیدی توسط شرکت ال ای دی پانل دارای بهترین کیفیت و دارای یک یا دو سال (بسته به نوع محصول) گارانتی بی قید و شرط تعویض قطعه در محل و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان