تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

انواع چلنیوم و کیفیت آن

 

انواع چلنیوم و کیفیت آن

 

چلنیوم با برند تجاری آلوراپید که در کشور اسپانیا تولید می شود از با کیفیت ترین انواع چلنیوم می باشد که مورد تایید اکثر تابلو سازان ایران و جهان می باشد. همچنین چلنیوم اصل اسپانیا از نوعی آلیاژ و روکش مخصوص ساخته شده است که در برابر عوامل جوی محیطی بخوبی مقاوم و دچار رنگ پریدگی نمی شود و همواره شفافیت خود را حفظ می کند. از این رو در تهیه آن باید بسیار دقت داشت.


یکی دیکر از بهترین نوع چلنیوم را که می توان نام برد، چلنیوم با مارک تجاری آلوباند تایوان می باشد که با توجه به جنس آن، خیلی با کیفیت تر از از انواع چینی و ایرانی می باشد. این نوع چلنیوم، هم تراز با نوع آلوراپید اسپانیا می باشد و مورد مصرف بسیاری از حروفسازان در ایران است.


لبه چلنیوم بطور کلی سایز ها 9mm ، 11mm، 7mm و mm14 ساخته میشود و نوع انتخاب سایز بستگی به اندازه و ارتفاعهای تابلو های چلنیوم دارد معمولاً این نوع نوارها در 12 رنگ مختلف میابشد که بهترین و پر مصرف ترین رنگ نقره ای ( استیل رنگ ) میباشد .

 

 

کلیه نمایشگرهای ال ای دی تولیدی توسط شرکت ال ای دی پانل دارای بهترین کیفیت و دارای یک یا دو سال (بسته به نوع محصول) گارانتی بی قید و شرط تعویض قطعه در محل و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.

 

 

 

 

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان