تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

قیمت تلویزیون های شهری

دنیای تکنولوژی دنیای پر زرق و برقی است و هرچه اطلاعات در این زمینه کسب کنید حجم آن همانند قطره ای از یک اقیانوس است. تلویزیون شهری هم عضوی از دنیای تکنولوژی است و هم مانند گوشی تلفن همراه یا حتی کامپیوتر شخصی شما هر روز در حال تغییر و به روز شدن است و این موضوع به جذابتر شدن این قسمت از دنیای تکنولوژی می افزاید. این به روز شدن گستردگی تلویزیون شهری و اضافه شدن  آپشن جدید توسط تولید کنندگان باعث میشود  یک نوع تلویزیون جدیدتر به انواع قبلی اضافه شود میشود شود. و همین تولیدات هر روزه به گستردگی این عرصه کمک میکند.همین موضوعات باعث شده یک داوطلب خرید تلویزیون شهری با دوگانگی های زیادی در جهت خرید تلویزیون خود روبرو شوند. چه چیزهایی در هنگام خرید تلویزیون شهری شما را کمک یا  دچار دوگانگی خواهد کرد؟دغدغه یک خریدار تلویزیون شهری چیست؟ ما با تجربه فروش سالیانه خود با برخرد های زیادی که با خریداران تلوزیون شهری داشته ایم به این نتیجه رسیده ایم که  مهم ترین دغدغه ی مصرف کننده ی تلویزیون شهری 1-قیمت تلویزیون شهری  است و بعد از آن 2-دات پیچ 3-شفافیت تصویر 4-زاویه دید 5-فاصله دید 6-توان مصرفی 7-ضمانت پس ازفروش

 

حال برای  اینکه به شما کمک کنیم تا به بهترین انتخاب دست پیدا کنید کافیست به مورد زیر بپردازید

1-کسب مجوز نصب تلویزیون شهری: برای نصب هرگونه تلویزیون و نمایشگر تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی نیاز کسب اخذ مجوز از شهرداری منطقه است و همه ی تعرفه های ان نیز طبق قوانین شهرداری است.در مقالات پیشین جزئی تر درباره اخذ مجوز نصب تلویزیون شهری صحبت کرده ایم.

تعیین محل نصب مناسب برای نصب تلویزیون شهر

محل نصب تلویزیون شهری جز مهمترین ارکانی است که اگر از آن اطلاعات کافی نداشته باشیم و تلویزیون را در مکان مناسب آن نصب نکنیم از بین خواهد رفت صرفا از لحاظ مالی متضرر شده ایم.همانطور که میدانید مهمترین تقسیم بندی تلویزیون شهری (داخل سالن-بیرون سالن) است.این تقسیم بندی همه ی ابهامات ناشی از تعیین محل نصب مناسب تلویزیون را حل میکند میکند. همینطور تعیین کننده قیمت تلویزیون شهری نیز هست زیرا هرکدام از انواع تلویزیون شهری در قیمت همچنین در نوع و اندازه ماژول ویا کیفیت با هم تفاوت تلویزیون آت دور صرفا برای نصب در فضا های روباز طراحی شده است و هیچ محدودیتی ندارد. این نمایشگرها کاملا مقاوم در برابر عوامل محیطی بوده و ضد آب و ضد ضربه نیز هستند و همین ویژگی هاست که آن را آت دور کرده است.ولی نمایشگر های ایندور کاملا بلاعکس این شرایط است .این نوع نمایشگر ها برای فضا های داخل طراحی شده اند و به همین دلیل نیز ضد آب و ضربه نیستند و فقط قابل نصب دو فضاهای سر بسته هستند.حال آن که محل نصب تلویزیون روی سایزوابعاد آن نیز تاثیر مستقیم .دارد.به ای معنا که میزان فاصله نمایشگر تلویزیون و دید مردم و ارتفاع آن است که ابعاد را مشخص میکند.

داشتن شناخت کامل از ویژگی های تلویزیون LED شهری

وقتی صحبت از شناخت یک تلویزیون شهری میشود منظور شناخت از عوامل سازنده آن است عوامل مهم سازنده تلویزیون شهری نیز شامل 1-ماژول تابلو روان 2-کابینت 3-برد کنترلر4-منبع تغذیه میشود .

ماژول تلویزیون شهری_

تصویری که یک نمایشگر شهری به ما ارائه میدهد حاصل نور و رنگی است که ماژول با کنارهم قرار دادن ال ای دی ها تولید میکند.در واقع تصویر بزرگ و منسجمی که شما روی صفحه نمایشگر میبینید هر قسمت آن به روی یک ماژول پخش شده و به شما آن تصویر یک پارچه را ارائه میدهد.همانطور که گفتیم ماژول حکم نگه دارنده ی لامپ های ال ای دی کنار یکدیگررا دارد  و این لامپ ها با تولید نور های سبز-قرمز-آبی اصلی ترین عضو یک پیکر تلویزیون شهری است. کوچکترین جزء تصویر، در تلویزیون شهری نیز حساب شده و پیکسل نامید می شوند. سایر رنگ ها نیز حاصل ترکیب رنگ همین سه ال ای دی می باشد. پیکسل متناسب با چینش سه رنگی LED به دسته هایی همچون RGBو2RGB تقسیم می شوند. در نوعRGBهر پیکسل یعنی سه LED به رنگ های قرمز،آِّبی وسبز اما نوع 2RGB این توانایی را دارد بین دو پیکسل واقعی در تصویر، یک پیکسل مجازی ایجاد و بدین ترتیب کیفیت تصویر را بالا ببرد برای اینکه هر پیکسل از دوLED قرمز، یک LEDسبز و یکLEDآبی تشکیل می شود.

کابینت-2

کابینت در تلویزون شهری حکم یک قاب را دارد که اگر آن به نحو احسند و جنس مناسب استفاده نشود کلیه زحمات ال ای دی ها به هدر میرود و با شکاف و درزی که ایجاد میشود کیفیت صفحه نمایش به طور چشم گیری پایین میاید. کابینت فریمی است از جنس فولاد با ضخامت 1.5 میلی متر با رنگ الکترواستاتیک کوره ای در برگیرنده تمامی ماژول های تابلو. اینکه یک صفحه نمایش تلویزیون شهری از چند کابینت تشکیل شده را ابعاد آن تلویزیون مشخص میکند به این معنا که هرچه صفحه نمایشگر بزرگتر باشد صرفا کابینت بیشتری برای ان نیاز است و قیمت تلویزیون شهری آن بیشتر است..

برد کنترلر-2

برد کنترل تمام اعمال و پردازش های وال ویدئو شهری را زیر نظر دارد. و وظیفه مدیریت اطلاعات ذخیره شده جهت پخش تیزر را  بر عهده دارد. حال برد هر نوع تلویزیون شهری با دیگری متفاوت است مثلا تلویزیون های فول کالر از نظر کنترل نیز دو دسته  OnlineوOffline می باشند. در نوع آفلاین دیتاها در حافظه کنترلرها ذخیره هستند. در نوع آنلاین با یک کامپیوتر شخصی به پیکربند تلویزین شهری متصل میشوند. مسلما بخاطره ریزکاری های سخت افزاری قیمت تلویزیون شهری آنلاین نسبت به ابعاد و مدل مشابه آفلاین به مراتب بیشتر خواهد بود زیرا انتقال دیتا در نوع آفلاین فقط توسط یک فلاش و بدون دردسر منتقل میشود ولی درنوع آنلاین اینجور نیست. در کنترلر آفلاین، تلویزیون از برد های کنترل خاصی که ابتدا با نرم افزار و کامپیوتر برنامه ریزی شده ودرادامه کار به طور مستقل درایو تلویزیون را برعهده می گیرد، استفاده می کند و سیستم ایمن تری محسوب می شود  ولی چون میکروپروسسورهای موجود در برد مثل کامپیوتر پر سرعت نمی باشد، نمی تواند تلویزیون های سایز بزرگ را درایو نماید

 

منبع تغذیه-3

منابع تغذیه سوئیچینگ انرژی پایدار و کارکرد طولانی تلویزیون شهری را تامین می کند یعنی طول عمر یک تلویزیون شهری به منبع تغذیه آن وابسته است.منابع تغذیه با تثبیت ولتاژ خروجی و فیدبک متوالی، ولتاژ مورد نیاز ماژول ها را تامین  و به آن میرسانند. در صورتی که منبع تغذیه استاندارد و یا به تعداد کافی نباشد در همان مرحله اول تصاویر یکنواخت پخش نمی شود وبه مرور زمان پاورخراب خواهد شد و حتی ممکن است به ماژول ها آسیب رسانده یا موجب کاهش طول عمرآن ها شود.

 

 

 

جمع‌بندی

در نگاه اول شاید، خرید یک تلویزیون شهری کارآسانی به نظر آید؛ ولی درعمل، موارد زیادی هنگام خرید دخیل هستند که تاثیر زیادی در قیمت نهایی آن دارند از قیمت تلویزیون شهری اطلاع پیدا کنید.ما با هدف راهنمایی شما در این راه گام نهاده ایم. تیم مشاوره و کارشناس ال ای دی پانل برترین در نوع خود  ٠٩١٢٤٧٩٢٢١٣

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان