تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

خرید تلویزیون شهری ال ای دی پانل

 

 

 

خریدتلویزیون شهری: تلویزیون شهری برای دیده شدن توسط افراد جامعه تولید گردیده و به این همین دلیل  هزینه و کیفیت آن حائز اهمیت است ولی به جرات میتوان گفت هزینه ای که صرف ساخت و خرید تلویزیون شهری میشود پس از نصب و پخش تبلیغات رقمی کوچک خواهد بود.زیرا هزینه تبلیغات در حال حاضر به بیشترین مقدار خود رسیده و خرید یک تلویزیون شهری و پخش تبلیغات در آن پیشرفتی بسیار خوب را در جهت برند سازی پیش روی دارد.خرید تلویزیون شهری به شما کمک خواهد کرد در کمترین زمان به اهداف بلند مدت خود دست یابید .مثلا برخی با راه اندازی یک برند یا خط تولید کالایی خاص ، سالها راه در پیش روی دارند تا به بیانی دیده شوند و بتوانند برند کالای تولیدی خود را به سطح قابل قبولی برسانند. حال با خرید تلویزیون شهری به این  مسئله  یعنی معتبر و معروف شدن برند خود با یک سوم مدت زمانی که شما  روی آن حساب کرده اید محقق خواهد شد. خرید تلویزیون شهری شما را در دیده شدن توسط افراد متقاضی چندین گام به جلوتر از رقبا سوق میدهد. اگر به این موضوع حتی کمی شک دارید با یک تحقیق ساده میشود پی برد که تولید کنندگان و شرکت ها و حتی فروشندگانی که با تنها خرید یک تلویزیون شهری و نصب آن در مکان مناسب به موفقیت های چشم گیری رسیده اند. منظور از مکان نصب مناسب میتوان سردرب فروشگاه یا مراکز خریدیا حتی در اتوبان ها باشد و جای دارد بگوییم درباره ی مکان مناسب نصب نمایشگر مشاوران باتجربه ما به شما کمک های لازم را خواهند کرد. با خرید تلویزیون شهری از حمایت فنی و مشاوره تخصصی تیم ال ای دی پانل بهره مند شوید حال شاید پیش خود به این فکر بیافتید که چرا ال ای دی پانل؟ اگر مختصرا درباره تجربیات و کیفیت کاری این برند مطالعه کرده باشد خواهید فهمید که ما توانستیم با استفاده از تخصص و فعالیت حرفه ای و تجهیزات تبلیغات بصری پیشرفته مجموعه ای با عملکرد بالا از  جمله  صفحه نمایش LED فولکالر و صفحه نمایش داخلی و خارجی را ارائه دهیم. فروشندگان ما در هرنقطه ایران شما را برای خرید و نصب نمایشگر شهری  حمایت خواهند کردو از کیفیت و گارانتی چند ساله  اطمینان خواهد داد. علاوه بر این، متخصصان ما اطمینان حاصل می کنند که طیف کامل ارائه شده توسط ما، بر اساس استانداردهای این صنعت طراحی شده  است .

خرید تلویزیون شهری توسط متقاضیان به دو نوع صورت میگیرد یا بهتر است بگوییم خریداران تلویزیون شهری دو دسته هستند: –نمایندگان فروش –مصرف کنندگان

 

اخذ نمایندگی :

شما در هر نقطه از کشور ایران تصمیم به خرید نمایشگر شهری ال ای دی پانل بگیرید میتوانید با یک تلفن به دفتر فروش مرکزی  و اخذ مشاوره از مشاوران فروش  از راهنمایی درست درباره نمایندگی های محل زندگی خود اطلاعات  به دست آورید که این هم یکی دیگر از محاسن استفاده از خدمات شرکت ما محسوب میشود .ال ای دی پانل از محدود شرکت هایی است که به ااکثر نقاط  ایران خدمات رسانی میکند و با نمایندگی ها و فروشگاه های متعدد و البته قابل اعتماد نام برند خود را در هر گوشه ایران پررنگ ساخته.به علاوه متقاضیانی که در شهرستان های کشور خواستار خرید تلویزیون شهری شده اند  برای خدمات پس ازفروش میتوانند با تماس با دفتر مرکزی و هماهنگی های لازم از کادر  فنی شرکت ، خواهان مشاوره و پشتیبانی تخصصی باشند . به این معنا که شما حتی با خرید و اجاره تلویزیون از نمایندگی های ما از خدمات دفتر مرکزی تهران بی نصیب نمی مانید،حال آنکه که شاید برخی افراد تصمیم به خرید تلویزیون شهری دارند ولی نه به تعداد محدود آن ها به دفتر مرکزی مراجعه میکنند و به نوعی مطالبه ی اخذ نمایندگی میکنند این نوع خرید که نماینده های فروش از تولید کننده انجام میدهند با خرید های دیگر متفاوت است افراد متقاضی اخذ نمایندگی بعد از مراجعه به  دفتر بایستی فرمی که در ذیل مشاهده مینمایید را پر کنند.

اخذ نمایندگی

نوع نمایندگی (*)  حقیقی ,حقوقی

نوع همکاری (*)  نماینده پخش نماینده فروش

نام کامل (*) 

مانند: امیر علیپور

ایمیل (*) 

مانند: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کد پستی (*) 

کد پستی ده رقمی

شماره تلفن (*) 

شماره تلفن با پیش شماره

شماره همراه (*) 

مانند: 09120000000

آدرس پستی (*)

پس از پر کردن این فرم و اعلام سوابق کاری و مدارک تحصیلی ، مشخص میشود که آیا متقاضی محترم صلاحیت اخذ نمایندگی و پخش و فروش محصولات را دارد؟

نمایندگان فروش به نوعی یک عضو از مجموعه ال ای دی پانل محسوب میشوند که  واسطه بین تولید کننده و خریدار  نهایی کالا می باشند.

برخی محصولات پس از فروخته شدن  به دست مصرف کننده نهایی میرسد و خریدار آن مصرف کننده آن است در برخی دیگر مانند تلویزیون شهری محصولات وقتی به فروش نهایی میرسند هم به مصرف توسط یک خانوار یا یک فرد خاص نمیرسد. همانطور که آغاز نقل شد تلویزیون شهری کالایی برای استفاده تمامی افراد جامعه است. چشمان مردم است که به کارکرد تلویزیون شهری معنا می بخشد.

 

نحوه خرید آسان: خرید تلویزیون شهری امری کاملا تخصصی و فنی است واگر این امر تخصصی به طور نادرست و از روی نداشتن آگاهی کامل انجام شود باعث به هدر رفتن حجم زیادی از سرمایه و بودجه مالی میشود در نتیجه اگر قصد خرید تلویزیون شهری را دارید چند قدم پیش روی شماست تا بهترین انتخاب را برای خود رقم بزنید:

1-مطالعه و پژوهش درباره ی تمامی جزئیات :

میدانید که خرید تلویزیون شهری از آن جمله خرید هایی است فرد آگاه میخواهد اگر اطلاعات کافی فنی و تخصصی نداشته باشید و دست بر قضا با مجموعه ای قرارداد ببندید که اندیشه سودجویانه داشته باشد به راحتی معامله شما به یک کلاه برداری منجر میشود. اطلاعات تخصصی شامل:-دات پیچ تلویزیون شهری-آوت دور و ایندور بودن تلویزیون -ابعاد مناسب تلویزیون -تک رنگ بودن یا فولکالر بودن -تعرفه قیمت تلویزیون شهری

 

2-مشخص کردن مکان دقیق نصب تلویزیون: اینکه شما تصمیم دارید یک تلویزیون شهری درشهر نصب کنید  نیازمند این است که در ابتدا محل دقیق مد نظر خود را مشخص و به کارشناسان اعلام کنید زیرا هر مکان با مکان دیگر شرایط متفاوت دارد از نظر  تعیین ابعاد مناسب تلویزیون و نوع صفحه نمایشگر نیز حائز اهمیت است.

 

3-انتخاب شرکت تولید کننده تلویزیون شهری: امروزه شرکت های زیادی  در این صنعت فعالیت میکنند و در زمینه تولید یا واردات تلویزیون شهری و قطعات ان هستند و با افتخار اعلام میکنیم ال ای دی پانل ازاولین های این عرصه بوده و بعد از گذشت چندین سال فعالیت ثمربخش جایگاه خوبی را در بازار تلویزیون و نمایشگر دارد.   

ال ای دی پانل برند برتر تلویزیون شهری در ایران ٠٩١٢٤٧٩٢٢١٣

  

Foto1

 

 

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان