تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

نمایشگرهای سیار شهری

نمایشگرهای سیار شهری

اگر بخواهیم قدم به قدم و به طور جزئی به این مبحث بپردازیم‌ باید از اولین چیزی که از یک کالا به گوش میرسد یعنی نامش  شروع کنیم،معنای واژه نمایشگر چیست؟ به چه دلیل این‌ گونه خطاب میشود؟

نمایشگر نام‌ دیگر تلویزیون‌ است و به این دلیل نمایشگر نامیده میشود که نمایی از تصاویر را بر روی صفحه نمایش میدهد.به طور کل نمایشگر های شهری یا همان تلویزیون شهری همگی بر روی یک محوریت حرکت میکند که آن هم تصاویر است.‌‌تصاویری که خود در صدها رنگ و نوع بر پیکر صفحه نمایش نقش میبنند.

 

2

از آنجا که خانواده تلویزیون شهری به بزرگی و گستردگی معروف است ده ها نوع نمایشگر هر روزه در شکل و صورتی جدید به بازار ارائه میشود،و جالب اینجاست که نقطه اشتراک آنها و همچنین نقطه تفاوت آنها در یک قسمت است آن هم‌صفحه نمایش است.اشتراک از این نظر که کلیه تلویزیون های شهری تولید شده دارای صفحه نمایش است و همان صفحه است که به آنها معنای تلویزیون میدهد و همه ی تفاوت های آن نیز از همان صفحه نمایش است،مثلا اینکه تلویزیون شهری ما برای استفاده از خارج سالن باشد یا داخل بستگی به نوع ماژول صفحه نمایش دارد.

 

نمایشگر ها و انواع آن:

نمایشگر های تولید شده که در بازار به فروش می رسند بسته به نوع نیاز مشتری است.شما خریدار محترم اول بسته به نوع نیازتان و دوم میزان بودجه مالیتان تصمیم به انتخاب کالا خود میگیرد. منظور از نوع نیاز هدف از خرید نمایشگر ؟ و محلی که میخواهید نمایشگر را نصب کنید و... است.

1-نمایشگر های ثابت: وقتی خریداری به مشاوره فروش قبل از خرید می رود اولین گزینه این سوال مطرح می شود که مکان مورد نظر برای نصب کجاست؟ زیرا گاهی خریداران در مشاغلی مانند تجهیزات نمایشگاهی فعالیت میکنند درباره جزئیات این مشاغل و تلویزیون شهری کاربردی برای آن در سرتیتر بعدی مطالعه خواهیم کرد.حال بعضی قصد خرید نمایشگر شهری برای مصرف دائمی خود را دارند.مثلا مدیر تالاری برای زیبایی و ظاهر بهتر سالن خود تصمیم خرید دارند در این صورت خرید نمایشگر ثابت به آن ها پیشنهاد میشود زیرا ساختار این نمایشگر ها به گونه ای است که بر روی دیوار نصب میشود و قادر به جابجایی و حمل و نصب در فضای دیگر نیستند.

 

2-نمایشگر سیار شهری:

واژه سیار به معنی قابل جابجایی است . با یک مراجعه ساده به فرهنگ لغات میتوان ویژگی های این نوع نمایشگرها از نامشان پی برد .نمایشگرهای سیار شهری یک ویژگی انحصاری دارند و آن قابل نصب و باز کردن راحتش است جدا از آن نمایشگر سیار شهری ماهیتا سازگار با حمل و نقل ساخته شده و هیچ مشکلی در پی جابجایی های متداوم به وجود نخواهد آمد.در کوتاه ترین زمان ممکن با سهولت عمل تمامی کابینت های نمایشگر از یکدیگر باز میشوند و همچنین یه سرعت سرهم بندی و نصب خواهد شد.و این ویژگی منحصر به فرد آن باعث شده در مشاغل مختلف به آن نیاز مبرم داشته باشند و در برخی عرصه ها پر تقاضا باشد. مثلا در  برگذاری نمایشگاه های متفاوت برخی صاحبان غرفه برای تبلیغات خود نمایشگر اجاره میکنند. کسانی هم وجود دارند که به این گونه عوامل میپردازند که به آن ها شرکت های خدماتی میگویند. این شرکت های خدماتی در مکان های دیگر مانند خدمات مجالس نیز فعالیت میکنند. وقتی یک نمایشگر اجاره داده میشود و در هر مکانی نصب میشود بعد از موعد اجاره (چند روز یا یک هفته) توسط همان افراد جمع میشود و به محل دیگر منتقل و نصب میشود تکرار این شرایط برای این گونه نمایشگر ها به دفعات متعدد است.

 

-تفاوت نمایشگر های سیار شهری و نمایشگر ثابت:

در نمایشگرهای سیار شهری کابینت های بسیار سبک تر استفاده میشود. ولی این سبک بودن فرم کابینت به هیچ عنوان نباید بر بر روی استحکام و کیفیت آن تاثیر بگذارد زیرا این قطعات یه طور مدام در حال جابجایی هستند و اگر به اندازه کافی مقاوم در شرایط مختلف نباشند به راحتی از بین خواهند رفت.ولی نمایشگر های ثابت به دلیل برخوردار نبودن از این چالش ها از جنسی متفاوت ولی با کیفیت بهرمند هستند.

 

-انواع نمایشگر سیار شهری:

نمایشگر های سیار شهری خود در انواع داخل سالن و بیرون سالن عرضه میشوند. یکی از نمونه های بارز آت دور آن ها هم نمایشگر هایی است که بر روی خودرو های سنگین وزن و اتوبوس ها نصب میشود و اغلب برای تبلیغات استفاده میشود.این نوع تبلیغات هم به دلیل حرکت خودرو در سطح شهر بسیار خوب و ماثر است. نام نمایشگر های سیار شهری عموما برای این نوع نمایشگر ها درعرف استفاده میشود.نمایشگر های سیار شهری اگر از برندی معتبر خریداری شود به هیچ وجه در روند حرکن خودرو و وزن آن تاثیر نخواهد گذاشت. ال ای دی پانل اولین و معتبر ترین برند تولید کننده نمایشگر سیار شهری در ایران. با اعتماد به ما تبلیغات خود را با خیالی آسوده در سطح شهر به گردش دربیاورید. 09124792213

Sayaar111111

 

 

 

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان