تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

تابلو vms

تفاوت تابلو vms و تلویزیون شهری
تابلو vms امروزه کمتر از محصولات دیگر تولید شده در این خانواده‌ متقاضی دارد زیر پس از آن محصولات جدید تر و به روز تری تولید شده که تقریبا آن ها موفق بوده اند نیازهای بیشتری از مصرف کنندگان را برطرف کنند و آنها را راضی نگه دارند ٫ با این وجود نیز‌ هر روزه پیشرفت در این قسمت تکنولوژی بیشتر و بیشتر خواهد شد ،با این تفاسیر هنوز هم تابلو محاسن خود را نسبت به تلویزیون های شهری دارد و این محاسن هم باعث شده به اندازه خود حرفی برای گفتن داشته باشد،یکی از آنها قیمت‌بسیار پایین تر نسبت به تلوزیون شهری است.
این ویژگی باعث شده افرادی مانند مغازه داران معمولی که بودجه چندانی برای تبلیغات یا زیباسازی محل کار خود ندارند به نصب تابلو vms روی بیاورند ، برای زمینه کاری آنها نیز نصب تابلوvms کافی و حتی مناسب خواهد بود.زیرا تلویزیون شهری اغلب برای پروژه های بزرگتر خریداری‌میشود.
حال مسئله ای‌ که مطرح‌میشود این است که چه تفاوت هایی بین این دو نوع کالا باعث شده تا نوع استفاده از آن ها مختلف باشدیا حتی خریداران بیشتر روی به خرید تلویزیون شهری بیاورند؟
تفاوت های تابلو و تلویزیون شهری در دو‌نوع
-سخت افزاری
-نرم افزاری
وجود دارد.
شاید کلمه سخت افزار یا نرم افرار را بیشتر برای عوامل کامپیوتری شنیده باشید ولی در کل هرگونه کالایی که تکنولوژی در آن رواج داشته باشد دارای ۲بعد سخت و نرم افزار هستند.
حال این کلمات به چه معناست؟
کاربرد آن در تلویزیون شهری چیست؟
تفاوت تابلو‌ vms با تلویزیون شهری در سخت افزار و نرم افزار چیست؟
نرم افزار به هرگونه عواملی که در ساختار غیر فیزیکی یک سیستم وجود دارد میگویند به طور مثال نرم افزار تلویزیون شهری را میتوان آنلاین یا آفلاین بودن سیستم هدایت و‌مدیریت اطلاعات آن نام برد.
سخت افزار نیز به عوامل فیزیکی و فنی سیستم میگویند، سخت افزار تلویزیون شهری شامل مادر برد-منبع تغذیه-و... است.
حال که مختصرا معنای این دو‌ واژه را متوجه شدید جای ذکر دارد که تفاوت پررنگ تابلو vmsو تلویزیون شهری در سخت افزار و نرم افزار آن هاست،مثلا تابلو فقط به طور آفلاین مدیریت میشود و سیستمی به نام آنلاین بودن در آن پشتیبانی نمیشود، و همینطور هم‌نوع ماژول هم برند منبع تغذیه و... آنها باهم‌کاملا متفاوت است.

Chitgar222
از تفاوت‌های دیگر تابلو‌‌‌‌ vms و‌تلویزیون شهری محدودیت هایی‌است که اغلب در خرید تابلو.vms مشاهده‌میشود. این محدودیت ها است‌که باعث میشود خریداران بیشتر روی به خرید تلویزیون شهری‌بیاورند.

-محدودیت در ابعاد: درتهیه تلویزیون شهری شما با یک‌متراژ محیط به خرید میروید و هیچ دغدغه من این باب نخواهید داشت که‌‌ تولید کنندگان تلویزیون شهری قادر به ساخت و‌نصب ابعاد و متراژ مد نظر شما نداشته باشند، ولی تولید کنندگان‌ تابلو یک ابعاد مشخصی را برای ماکسیمم‌ و مینیمم اندازه قابل نصب مشخص کرده اند و قادر به ساخت تابلو. بیش از آن نخواهند بود.

-محدودیت در کیفیت تصویر:
کیفیت تصویر و وضوح‌صفحه نمایش یکی از عوامل مهم ارزش تلویزیون شهری است ، مثلاتلویزیون شهری فولکالر به همین خاطر پر متقاضی ترین تلویزین شهری خوانده میشود، هرروزه با تولید تلویزیون شهری با کیفیت رنگ و تصویر بهتر از‌قبل سیل خریداران را به سمت خود میکشانند، با این تفاسیر کیفیت تصویر محور اصلی خانواده تلویزیون شهری است، حال تابلو‌‌vms با ارائه ۳ رنگ نور در هر ماژول جایگاهی پایین در این عرصه عظیم‌ را دارا هستند.

-محدودیت در پخش تصاویر: اغلب در تلویزیون های شهری فیلم و‌عکس و تیزر پخش‌میشود این موضوع هم منطقی به نظر میاید زیرا تلویزیون های شهری بیشتر برای تبلیغات خریداری‌میشود و تبلیغاتی که باپخش تیزر با عکس نباشد بی معنا میشود و متحرک بود تصاویر و رنگ هاست که جلب توجه میکند.
حال تابلو vms این قابلیت را ندارد و چنین ساخته شده است که فقط توانایی پخش متن را داشته باشد، و تنها وجهی که تابلو vmsرا متمایز با بیلبورد ها و تبلیغات این چنینی میکند متحرک‌بودن آنهاست.
حال که تمامی تفاوت های مابین‌تلویزیون شهری و تابلو vms را متوجه شدید و محاسن و معایب این ۲ نوع کالا را یافتید به راحتی قادر به تصمیم خرید هستید. در كل استفاده از تابلو روان یا تابلوvms جهت نمايش متون متغير و استفاده از تلويزيون شهری براي  نمايش تيزر های تبليغاتی و نمايش های زنده استفاده ميشود تلویزیون شهری ال ای‌دی پانل درپی خرید شما...09124792213

Tablo222

 

 

 

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان