تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

کیفیت تلویزیون شهری

کیفیت تلویزیون شهری:

هنگامی که تولید کننده در تبلیغات خود از کیفیت خوب محصولاتش سخن به میان میاورد دیگر چیزی که از آن انتظار میرود فقط کیفیت خوب تصویر نیست بلکه عوامل متعدد دیگری نیز هستند. در کل جمع چند عامل کنار هم یک تلویزیون شهری با کیفیت را میسازد. و وقتی به سمت خرید تلویزیون شهری میروید و تولید کننده یا فروشنده ادعای ارائه بهترین کیفیت تلویزیون شهری را دارد شما با آگاهی از عوامل تاثیر گذار بر روی کیفیت تلویزیون شهری از صحیح بودن این ادعا اطمینان خاطر حاصل میکنید.و با عقد قرارداد با فروشنده معتبر و با کیفیت سالیان سال بدون دغدغه و ایجاد خرابی از تلویزیون شهری خریداری شده بهره برداری میکنید.حال کیفیت تلوزیون شهری وابسته به چیست؟چه عواملی در کنار هم تلویزیون شهری با کیفیت را میسازند

 

-کیفیت در قطعات الکترونیکی تلویزیون شهری:

کیفیت در قطعات الکترونیکی تلویزیون شهری یعنی  کیفیت در صفحه نمایش تولید شده و قالبا کیفیت در ماژول-منبع تغذیه –بردکنترلر  و... است. هرکدام از این عوامل هنگامیکه در بهترین نوع تولید شده تلویزیون شهری جای میگیرد. به طور کل قطعات الکترونیکی  تلویزیون شهری مهنترین اصل  آن است و هرچه اجزای این کالا بهتر و باکیفیت تر باشند یک تلویزیون با دوام و تصویر عالی را میسازد.با دقت در کیفیت اجزا از کیفیت تلویزیون شهری نیز مطمئن شوید.

 

 

اطمینان از خدمات پس از فروش:

منظور از خدمات پس از فروش کلیه اعمالی است که بعد از فروش محصول،فروشنده موظف به انجام آنهاست. و این اعمال برای بهتر شدن میزان کیفیت محصولات است.

همانطور که اطلاع دارید در هر شغلی بازار رقابتی وجود دارد و فروشندگان باید در عرصه ای که فعالیت میکنند مشهور و برند  باشند تا در این رقابت موفق شوند. مثلا یک فروشنده حرفه ای معیار های خریداران را شناسایی میکند و آن را در محصول خود پیاده سازی میکند. همیشه ارائه خدمات به مشتریان یک امتیاز برای آن برند و محصولاتش است.و این امتیاز است که آنها را منحصر به فرد میکند.

خدمات پس از فروش تلویزیون شهری هرچند تکمیل تر باشد رتبه آن تولید کننده را در میان رقبایش بالا تر میبرد.وقتی سخن از خدمات پس از فروش میشود و خریدار از آن آگاه میشود ناخوداگاه اطمینانی در ذهن آن ها جاری میشود که در پی این اطمینان خریداردی 100 درصدی محصول است.این موضوع را روانشناسی فروش میگویند.با راضی نگه داشتن متقاضی و برآورده کردن خواسته ها و معیار هایشان محصولات خود را به فروش میرساند.

 

1)خدمات نصب :

یکی از خدمات پس از فروش تلویزیون شهری که در کیفیت آن هم تاثیر مستقیم میگذارد خدمات نصب است.مسلما وقتی یک کالا به فروش میرسد اعمال دیگری در پی آن هست که با انجام آن ها توسط گروه تولید کننده عمل فروش کامل میشود.قانون خرید در این عرصه این است که نصب تلویزیون شهری ببر عهده خود تیم فروشنده یا تولید کننده است.پس وقتی برای خرید اقدام کرده اند و فروشندگان از نصب محصولاتشان میگویند عمل منحصر فردی انجام نداده اند زیرا نصب تلویزیون شهری جزو وظایف آن ها محسوب میشود.ولی نصب با کیفیت و صحیح است که حرف اول را میزند.به طور مثال وقتی یک تلویزیون شهری که طبق آخرین تکنولوژی ساخته شده است و بهترین کیفیت را دارد در قالب یک نصب غیر حرفه ای و نادرست قرار گیرد دیگر کیفیت آن به چشم نمیاید و آن دیگر ارزش سابق را ندارد.و بلعکس نصب صحیح و حرفه ای جلوه یک تلویزیون شهری را چند برابر میکند.اطمینان از گروه نصب تلویزیون شهری را لازمه خرید خود بدانید.

 

 2)خدمات گارانتی پس از فروش:

-گارانتی تعویض قطعه معیوب ،  1 تا 3 ساله:

گارانتی تعویض به این معناست که به طور مثال کلیه کسانی که از شرکت ال ای دی پانل خرید کرده اند در صورتی که در مدت 2سال پس از خریداری و نصب هرگونه مشکل فنی برای ماژول های ال ای دی پیش بیاید موظف است آن ماژول یا هر قطعه دیگر را با مشابه نو خود تعویض و مجددا آن را نصب کنند.زیرا اغراق است اگر بگوییم هیچ گونه مشکل یا نقص فنی برای تلویزیون بوجود  نخواهد آمد ولی با پشتیبانی های اینگونه مثل گارانتی های متفاوت میتوانند این مشکلات را مدیریت کنند .

-گارانتی تعمیر 1تا 3  ساله:

گارانتی تعمیر به این معنا که کلیه تلویزیون های شهری خریداری شده پس از نصب در صورت وجود و بروز مشکل بر روی ماژول ها به شرکت اطلاع رسانی میکنند و آن ها نیز وظیفه تعمیر آن قطعه را دارند.تاریخ گارانتی ها اغلب بر روی خود تابلو یا کابینت نوشته شده است.ولی این گارانتی ها در هر شرایطی قابل استفاده نمیباشد و مشکلاتی هستند که در صورت بروز آنها شرکت تولید کننده هیچ مسئولیتی بر عهده نمیگیرند.

کیفیت تلویزیون شهری به عوامل نام برده شده باز میگردد و کنار هم قرار گرفتن این عوامل است  که کلمه ای به نام کیفیت را رقم میزند. تلویزیون شهری ال ای دی پانل بهترین کیفیت را برایتان به ارمغان میاورد 09124792213

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان