تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

اصطلاحات تلویزیون شهری

اصطلاحات تلویزیون شهری

برای خرید تلویزیون شهری نیازمند آگاهی از اطلاعات فنی  این کالا هستید و هرچه اطلاعات فنی در شما در این زمینه بیشتر باشد انتخاب شما نیز موفق تر خواهد بود. منظور از انتخاب موفق انتخابی است که با پرداخت هزینه ای نه چندان زیاد و مقرون به صرفه شما بتوانید  صاحب یک تلویزیون شهری شوید . ولی قیمت تلویزیون تنها رکن انتخاب مناسب نیست و شرایط دیگر هم برای اینکه این انتخاب به انتخابی آگاهانه و حرفه ای تبدیل شود وجود دارد.و آن دانستن و مطالعه راجع به تلویزیون شهری مناسب است.تلویزیون  شهری  مناسب با شرایط شما با بازدهی فوق العاده و اثر بخش عمل کردن روند توسعه کار شما را در هر زمینه و صنفی که فعالیت میکنید بالا میبرد و بالا رفتن روند توسعه نیز پیشرفت کاری شما را به همراه دارد.حال موضوع چگونگی رقم زدن یک خرید مناسب است.چگونگی پیشرفت روند خرید با نصب تلویزیون شهری و همچنین نپرداختن هزینه های گزاف و زیاد.مسلما اولین قدم برای خرید جستحو برای یافتن تولید کنندگان معتبر  است .وقتی برای دریافت اطلاعات در موتور های جستجو سرچ میکنید مطالبی در اختیارتان قرار داده میشود که برخی از آن ها خوب و حرفه ای است و گاهی هم جنبه تبلیغاتی دارد.در این مطالب که اغلب در قالب مقاله ارائه میشود با واژگانی روبرو میشوید که اگر هیچ شناختی از تلویزون شهری نداشته باشید فهم آن ها پیچیده و سخت میشود. این اصطلاحات جزیی از تلویزیون شهری است و فهم و درک آنها شناخت تلویزیون شهری را به دنبال دارد.اگر معانی این اصطلاحات تلویزیون شهری را ندانیم حتی خواندن درباره آن هم برایمان دشوار میشود چه برسد به خرید و نصب و....

حال ما در این مقاله میکوشیم آگاهی شما را در فهم اصطلاحات تلویزیون شهری هرچند مقدماتی تر و ساده تر از پیش بالا ببریم تا با گستردگی دایره لغت ذهن شما اطلاعات گسترده ای را نیز راجع به پیچ و خم های تلویزیون شهری بسازیم.

 

الف)واژگان پرکاربردو اصلی تلویزیون شهری:

یک سری واژگان تلویزیون شهری هستند که به خاطره ماهیت پر کاربرد بودنشان واژگان اصلی خطاب میشوند.این واژگان به حدی پر اهمیت هستند که برای یک صحبت مقدماتی و معمولی راجع به تلویزیون شهری دانستن این واژگان الزامی است.حال این اصطلاحات تلویزیون شهری را نام برده و معانی آنها را به طوری قابل فهم برای عموم ذکر خواهیم کرد.

1-داخل سالن indoor:

به نوعی تلویزیون شهری میگویند که برای فضاهای داخل و سرپوشیده استفاده میشود.وقتی درخواست خرید تلویزیون شهری میکنید اولین سوالی که با آن مواجه میشوید سوال راجع به out  یا indoor بودن نمایشگر است.این نوع تلویزیون های شهری- یعنی داخل سالن - در مکان های سر پوشیده استفاده میشود.

 

2-بیرون سالن outdoor:

به نوع دیگری تلویزیون شهری خطاب میشود که قابل نصب در فضاهای باز و در سطح شهر است.این گونه تلویزیون ها از ماژول های مستحکمی تشکیل شده اند که در مقابل گرد و غبار هیچ آسیبی ندیده و همینطور ضد آب و ضد ضربه و دارای شدت نور بالا  نیز هستند.اغلب در مراکز شهر مانند میادین یا پارک ها روئیت میشود.

 

3-دات پیچ:

دات پیچ یکی از اصطلاحات تلویزیون شهری است که میتوان گفت در هر نوع آن (بیرون سالن-داخل سالن-تابلو روان-فولکالر) یا هرکدام دیگر اهمیت دارد. دات پیچ به فاصله بین دو پیکسل میگویند که کیفیت تصویر تلویزیون از فواصل مختلف  را مشخص میکند. معمولا با حرف P  نمایش داده میشود و هرچه پایین تر باشد کیفیت صفحه نمایش در فواصل کمتر ، بهتر است.

 

ب)واژگان ثانویه تلویزیون شهری:

برخی اصطلاحات و واژگان دیگر هم هستند که به بعد فنی تلویزیون شهری مربوط میشوند حال آنکه  دانستن آنها به شما کمک خواهد کرد.

 

1-ال ای دی:

به معنای دیوود ساطع کننده نور میباشد که در رنگ های مختلف تولید میشود.

2-اس ام دی:

تولید نور هستند که با استفاده از تکنولوژی بروز شده اند و همسطح بورد ماژول میباشند.

3-پیکسل:

به مجموعه- سه تایی یا تکی  - کنار هم قرار داده شده ال ای دی و یا اس ام دی  ها یک پیکسل میگویند.

4-ماژول:

به قطعه مهمی از تلویزیون شهری میگویند که مجموع پیکسل ها و بورد و ای سی را در بر دارد و یک نمایشگر را میسازد.

5-کابینت یا فرم:

به قابی که چند ماژول را کنار هم نگه میدارد و اغلب فلزی است و در سایز های مختلف تولید میشود.

 

پ)واژگان تخصصی تلویزیون شهری:

1-برد کنترل :

یک برد الکتریکی است که  وظیفه پردازندگی یک سیستم را دارد.و در انواع مختلف مانند آفلاین-آنلاین ارائه میشود.ودرون هر کابینت نصب خواهد شد.

2-منبع تغذیه:

منبع تغذیه به بیانی ساده تهیه کننده برق همه ی این سیستم است و جریان الکتریسیته را به ماژول ها میرساند.

 

 

این بود خلاصه اصطلاحات کاربردی تلویزیون شهری که با دانستن آنها اطلاعات جزئی را میتوانید در این عرصه کسب کنید و یک خرید مناسب را برای خود رقم بزنید.

لازم به ذکر است که اینها کل واژگان و اصطلاحات نیستند و دنیای تلویزیون شهری گسترده تر از این واژگان است.با مطالعه و تحقیقات متداوم از این سایت میتوانید اطلاعات خود را در این زمینه به حد کاملا معقولی برسانید. ال ای دی پانل برند برتر تلویزیون شهری در ایران 09124792213

 

 

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان