تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

تابلوهای vms

تابلو vms

تابلو vms  نوعی دیگر از از محصولات تولیدی شرکت ال ای دی پانل است که از خانواده تلویزیون شهری به حساب میاید.این محصول کاربرد های خاص خود را دارد و در شاخه های کاری مخصوص و کاملا پر طرفدار است و جایگاه ویژه ای دارد. کاربرد  تابلو vms را میتوان اینگونه تشریح کرد:

الف-یکی از کاربرد های مهم این تابلو که گاهی نام دیگر آن هم مطرح میشود پیام رسان ترافیک است. تابلو vms بیشتر در مکان هایی مانند اتوبان ها و جاده ها یا ورودی مکان های پرتردد و حادثه خیز نصب میشود و اغلب برای پیام رسانی از شرایط جاده استفاده میشود.حال شرایط جاده بیشتر چه موضوعاتی هستند که تابلو vms قابلیت نمایش آن ها را دارد؟

1-میزان ترافیک در راه پیش رو

2-سرعت مجاز و علائم رانندگی مربوطه

3-عوارضی های موجود در جاده و میزان فاصله با هرکدام

4-اطلاع رسانی از وقایع جاده ای

5-یاداوری حق تقدم های موجود در جاده

6-وجود شریط خطرناک جوی مانند یخ زدگی-طوفان-احتمال ریزش بهمن-ریزش کوه و...

 با نمایش این گونه اطلاعات است که تابلو vsm امروزه حافظ جان و امنیت بخش مسافر ها است و اهمیت خاصی در میان عوامل راه و جاده ای داد. حال این اطلاعات پخش شده بر روی تابلو vms چگونه تغییر خواهد کرد ؟ روش تغییر این نوع نوشته ها و تصاویر که گاه به صورت تک رنگ و گاه رنگی نمایش داده میشود به سه شیوه است.1)دستی 2)رادیویی 3)اینترنتی ، کنترل و مدیریت میشود. تابلو vms یکی از زیر مجموعه های  تلویزیون شهری است با توجه به محاسن زیادی که دارا است تمامی توقعات یک خریدار را در جای خود برآورده میکند .

محاسن تابلو vms:

 

1-  انرژی مصرفی:

یکی از محاسن تابلو vms که جایگاه آن را بالا برده و باعث جلب توجه ها به سمت خود شده است مصرف بهینه انرژی آن است.زیرا امروزه یکی از دغدغه های اصلی خریداران تابلو های پیام رسان ، مصرف زیاد برق این نوع کالا هاست ولی با توجه به این مسئله در تابلو vms این نگرانی حل شده است.

2-نرم افزار:

یکی دیگر از محاسن استفاده از تابلو vms  نرم افزار مدیریتی آن است.گاه پس از نصب یک نمایشگر به علت سخت بودن شرایط مدیریتی آن نمیتوان از تمامی کاربرد های آن استفاده کرد .ولی تابلو vms  با استفاده از نرم افزار تحت پوشش windows  توانسته اند یکی از مهم ترین دشواری های پس از خرید و نصب تابلو را پشته سر گذاشته و سهولت استفاده از نرم افزار را فراهم آورند.

3-قابلیت تنظیم شدت نور:

شدت نور تابلو ها باید به صورتی باشد که قابلیت تغییر و تنظیم در شرایط مختلف آب و هوایی را داشته باشد. زیرا به علت نصب آن ها در فضاهای باز باید قابل تعامل با محیط باشند.به همین خاطر است که شدت نور پخش شده از نمایشگر باید تغییر کند مثلا نوری که توسط تابلو در ظهر روز آفتابی پخش میشود با نوری که در شب مناسب است کاملا متفاوت است و اگر تنظیم آنها درست انجام نشود متون و تصاویر در حال پخش توسط رانندگان قابل روئیت نبوده و خطراتی را نیز به دنبال دارد.

4-زاویه دید مناسب:

زاویه دید در همه ی تولیدات تلویزیون شهری اهمیت دارد و در تابلو vsm  نیز به نوع خود. زاویه دید این تابلو اغلب 30 درجه بوده و این زاویه دید مناسب باعث شده تمامی خودرو های در تردد در هر زاویه ای از تابلو هستند بتوانند مطالب پخش شده در آن را مطالعه و به آن در حین سفر توجه کنند.

 با نصب تابلو های vsm  یا تابلو متغیر خبری اخبار مهم راه و جاده را به مسافران برسانید و امنیت سفر آن ها را تضمین کنید.ال ای دی پانل برند برتر تلویزیون شهری در ایران

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان