تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

نمایشگر های غول پیکر

تا به حال شده است برای چند دقيقه پشت یک چراغ قرمز مجبور به ایستادن شوید یا حتی برای چند ساعت متداوم در ترافیک های بین جاده ها یا درون شهری بمانید؟ در این شرایط چه چیزی برای شما جلب توجه میکند؟ مطمئنا چیزی که در این شرایط چشم ها و توجه ها را به سمت خود میکشاند بیلبوردها و نمایشگر هایی است که در اطراف اتوبان یا در شهر نصب شده است.این نمایشگر ها بخاطر دیده شده خوب حتی در فاصله نسبتا دور اغلب در ابعاد بزرگ ساخته و نصب میشوند. به همین دلیل است که یکی از القاب این نمایشگر ها نمایشگر غول پیکر است.نمایشگر های غول پیکر جدا از اسم ای که برای آن ها قرار داده شده است ماهیتا در بازار خرید و فروش همانند غولی پر انرژی عمل کرده اند تا حدی که در حال حاضر هرگونه مغازه یا فروشگاه یا شرکتی از جمله حقیقی یا حقوقی شروع به فعالیت میکند به فکر نصب یک نمایشگر میافتد زیرا این نمایشگر های غول پیکر باعث شده اسم شرکت یا فروشگاه آنها با پخش تبلیغات در این نمایشگر ها به چشم بیاید و این به چشم آمدن باعث میشود به طور مثال اگر فردی قصد خرید را نداشته باشد هم برای چند دقیقه هم که شده به آن محصول فکر کند و اگر روزی قصد خرید پیدا کند مسلما محصولی که تبلیغات آن را چندین بار درمیان راه یا مکان های مختلف دیده است به محصولات گند و بی نام دیگر ترجیح دهد.
نمایشگر های غول پیکر به فعالان اقتصادی کمک میکند تا نوع فعالیتشان-قیمت های محصولاتشان-مکان فروش یا تولیدشان-خدمات قابل ارائه شان – و به طور کل رزومه شان را به اطلاع مخاطبان برسانند این موضوع باعث میشد تمامی ابهامات و سوالاتی که یک مشتری و متقضی خرید از یک فروشنده دارد حل شود و خریدار با خیالی راحت اعتماد کند.
نمایشگر غول پیکر جدا از جنبه تبلیغاتی که با نصب ان حاصل میشود جنبه زیبایی شهر راتامین و تکمیل میکند. شما یک شهری را که ساختمان های آن کاملا ساده و میادین آن بدون هیچ تبلیغاتی است را با یک شهری که بر روی تمامی برج ها و ساختمان های آن به تعداد زیاد نمایشگر نصب شده یا تمامی میادین آن جلوه و رنگ و وی تبلیغات به خود گرفته را با هم مقایسه کنید. مسلما شهری که در آن از متد هایی مانند نصب تلویزیون شهری یا نمایشگر ها یا بیلبورد ها استفاده میشود چند گام نسبت به باقی جلوتر است و این موضوع باعث میشود زیبایی شهر به معنایه ظاهری تقویت شود و وقتی شهری ظاهری زیبا داشته باشد جدا از مردمان ساکن در آن ناحیه مورد توجه مردمان از ملیت های دیگر میشود و در پی این اتفاع جلب توجه توریست ها را به دنبال دارد این را هم میدانید که هرچه توریست و مهاجر در یک شهر زیاد باشد رونق اقتصادی آن از نظر عرضه و تقاضا ناحیه نیز بیشتر میشود.
با این اوصاف هرچه زیبایی شهر تقویت شود مستقیما بر برروی اقتصاد فعال جامعه تاثیر خواهد گذاشت و این اقتصاد فعال نیز برروی رفاه مالی افراد آن جامعه نیز تاثیر خواهد گذاشت.حال با این تفاسیر میتوان نتیجه گرفت نصب نمایشگر های غول پیکر در سطح شهر چقدر میتواند تاثیرات مثبت داشته باشد و آیا هزینه کردن در این زمینه به تاثیرات آن میارزد؟
نصب نمایشگر شهری نه تنها به معروف شدن نام و برند شما کمک خواهد کرد.بلکه در کل در روند اجتماعی اقتصادی یک جامعه تاثیر خواهد گذاشت. با خرید نمایشگر های غول پیکر به جامعه خود جهت پیشرفت و صعود به مراتب بالای تجاری اقتصادی فرهنگی کمک کنید.

ال ای دی پانل برند برتر نمایشگر شهری در ایران 09124792213

VSM

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان