تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

تکنولوژی تلویزیون شهری

تکنولوژی تلویزیون شهری

وقتی صحبت از نمایشگر بزرگ مانند نمایشگر شهری میشود اولین چیزی که در ذهنمان مطرح میشود ماژول این نمایشگر هاست.اینکه چه نوع ماژولی در این نمایشگر به کار برده شده؟ رنگ ماژول آن چیست؟ آیا به صورت تک رنگ است؟

نمایشگر بزرگ و تلویزیون شهری به دلیل گستردگی در نحوه ارائه تولیدات بی دریغ محصولات خود را در انواع و رنگ و سبک مخصوص خود در حالت های و مدل های مختلف عرضه میکنند زیرا عرضه محصولات مستقیما به خواست و نیاز مشتری بازمیگردد یعنی هرچه نیاز مصرف کنندگان و درخواستشان از تولید کننده بیشتر باشد تولیدات نیز به همین منوال گسترده تر خواهد شد و هدف از این گستردگی نزدیک شدن به خواست ونیاز مردم بوده است.به همین دلایل وقتی صحبت از نمایشگر بزرگ شهری و نیاز مردم  میشود اولین گزینه نور و رنگ است.این دو اصل مهم ترین اصول ارائه یک تصویر خوب و طیف رنگ عالی از یک نمایشگر شهری است.زیرا میزان چشم گیری یک نمایشگر بزرگ جدا از ماهیت بزرگ بودنش به طیف نور ورنگ آن بستگی دارد.گاه یک تابلو کوچک هم با یک ترکیب رنگ مناسب به اندازه یک تلویزیون شهری غول پیکر جلب توجه مخاطب میکند و جلب توجه مخاطب نیز میزان بازتاب حاصل از نصب تلویزیون را رقم میزند یعنی هرچه نگاه های بیشتری به صفحه نمایشگر خیره بماند هدف از خرید نمایشگر بزرگ محقق تر میشود.حال به دلیل این گستردگی های یاد شده نمایشگر بزرگ شهری آمده است تا ماژول های خود را در چند نوع متفاوت ارائه دهند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

 

انواع ماژول نمایشگر بزرگ شهری:

ماژول به طور کل یکی از مهمترین قطعات تلویزیون شهری است و بعضی اینگونه روایت میکنند و رنگ خوب و کیفیت ال ای دی و یا اس ام دی  آن یک نمایشگر خوب و با کیفیت را نیز میسازد.

الف)ماژول تک رنگ نمایشگر پیام رسان:تمامی ماژول های تک رنگ تنها قابلیت تولید یک رنگ مشخص را دارندو رنگ های تولید شده به شرح ذیل است.

-ماژول ال ای دی قرمز:این گونه ماژول ها با ال ای دی های قرمز رنگ خود به خاطر ماهیت رنگی که دارد یکی از پر طرفدارترین ماژول های نوع خود است زیرا تابلوهایی که با این رنگ ها ساخته میشود به خاطر وسعت دید زیادی که برای مخاطب ایجاد میکند طرفداران زیادی مشتاق خرید تابلوهایی اند که با این ماژول های قرمز رنگ ساخته شده است.

-ماژول ال ای دی سبز:این گونه ماژول ها نمایشگر بزرگ هم یکی از رنگ های تولید شده ماژول تک رنگ است.ماژول ال ای دی رنگ سبز با اندازه پیکسل 10میلی متر و زاویه دید 110 درجه و طول عمر 100000 ساعت در نوع خود یکه تازی میکند.

-ماژول ال ای دی سفید: یکی دیگر از رنگ های تولید شده ال ای دی ها سفد است و اغلب کم استفاده تر و کم اهمیت تر از باقی است زیرا میزان چشم گیری آن به دلیل رنگش کمتر است و رنگ خنثی تری دارد.فاصله دید مناسب نیز برای ماژول سفید رنگ 5 متر است.

 

ب)ماژول2رنگ نمایشگر بزرگ شهری:

برخی دیگر از ماژول های ساخته شده به جای استفاده از ال ای دی های تک رنگ از دو رنگ ال ای دی برای تولید ماژول استفاده میکند.در کل این لامپ های ال ای دی است که به ماژول زیبایی میبخشد .نام دیگر این ماژول ها DUAL  است و برخی اینگونه خطابش میکنند.شیوه کارکرد این DUAL ها در نمایشگر بزرگ اینگونه است که دو دسته رنگ در ماژول وجود دارد که به نوبت یک رنگ روشن و پس از خاموش شدن یک رنگ دیگر روشن میشود.و در مواقعی نیز هر دو باهم روشن میشوند که یک یک رنگ جدید را تشکیل میدهند.و اغلب ترکیب قرمز و سبز است که این مازول ها را میسازد.

پ) ماژول 3رنگ:

این گونه مازول به مراتب از انواع پیشین پیشرفته تر و با کیفیت تر است و کیفیت به این معنا که متن و تصاویر قابل پخش در این ماژول ها واضح تر و زیبا تر است زیرا از 3 رنگ ال ای دی سبز-قرمز-آبی استفاده میکند.و نام اختصاری نیز از آن خود دارند که آن 1R1B-2R1G  است.

 

د)ماژول فولکالر:

ماژول فولکالر امروزه بهترین و پیشرفته ترین نوع ماژول تولید شده در صنعت تلویزیون بزرگ است و تمامی تلویزیون ها و تابلو های نصب شده در سطح شهر که تصاویری خیره کننده را به نماش میگذارند به دلیل ساخته شدن آن ها از ماژول های فولکالر  است.این ماژول ها با پخش تمامی رنگ های موجود توانسته در نوع خود دارای جایگاه والایی باشد.که در انواع مختلف تولید میشوند ماژول های با نام های RGB یا3IN1  که نوع ماژول قابلیت پخش 16 میلیون رنگ و بدون هیچ محدویتی دارد.

 ال ای دی پانل خود یکی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان به نام قطعات تلویزیون شهری است.شما با بهرمندی از خدماتی مانند مشاوره رایگان حضوری و تلفنی-خرید-اجاره-نظارت و پشتیبانی پس از فروش به اطمینان کامل برای خرید خود برسید.09124792213

 

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان