تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

عوامل افزایش تقاضا برای نمایشگر ال ای دی ایندور

نمایشگرهای ال ای دی بهره‌وری را افزایش داده و سطح دانش کاربران را بالا می‌برند. در سال‌های اخیر، تقاضا برای انواع صفحه نمایش ال ای دی به طرز باور نکردنی رو به افزایش است. یکی از این صفحات نمایشگر، نمایشگر ال ای دی ایندور است که برای ارائه و نمایش داخلی در سطح گسترده نظیر کنفرانس‌ها، استیج سالن‌های اجتماعات، سالن‌های کنسرت و غیره به کار می‌روند.

کیفیت بالای نمایش  تصویر در صفحات نمایشگر ال ای دی ایندور و هزینه عملیاتی پایین دو علت بسیار مهم برای رشد بازار این صفحات نمایشگر در سطح جهان می‌باشند.

علاوه بر این، رشد تقاضا برای نمایشگر ال ای دی ایندور و افزایش استفاده از این نوع نمایشگر در وسایل جدید، فرصت بزرگی برای بازار نمایشگر ال ای دی ایندور فراهم کرده است. این زمینه‌های کاربردی جدید عبارتند از مراکز خرید، فرودگاه‌ها، تئاترها، سالن‌های کنفرانس، سالن‌های ورزشی، رستوران‌ها، خدمات بهداشتی و غیره.

بازار نمایشگر ال ای دی ایندور

آمریکای شمالی بر بازار ال ای دی حاکم است و در منطقه آسیا-اقیانوسیه بر اساس رشد تقاضا در کشورهای در حال ظهوری چون هند و چین، بزرگ‌ترین و سریع‌ترین بازار را دارا هستند. در میان تمام برنامه‌های کاربردی، بخش اتاق جلسات، دارای بالاترین سهم بازار در بازار صفحه نمایشگر ال ای دی ایندور است.

تفاوت نمایشگر الی ای دی ایندور (داخلی) و نمایشگر ال ای دی خارجی

ویژگی بسیار مهم در خصوص یک نمایشگر ال ای دی خارجی این است که فضای موجود در این منطقه بین چند ده متر مربع تا چند صد متر مربع است و از روشنایی بسیار بالایی برخوردار است. این نمایشگر قادر است در نور خورشید نیز کار کند و ویژگی عملکردی آن جلوگیری از باد و باران است و نیز خاصیت ضد آب بود دارد.

از جمله تفاوت‌های نمایشگر ال ای دی ایندور و نمایشگر ال ای دی خارجی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

-          شرایط محیطی متفاوت

نمایشگر ال ای دی ایندور لازم نیست که ضد آب و یا ضد باد باشد، چرا که درون سالن‌ها  و ساختمان‌ها نه قرار است بارانی ببارد و نه طوفان و بادی بوزد. این در حالی است که صفحات نمایشگر خارجی از آنجا که در فضای باز و محیطی خارج از ساختمان‌ها قرار می‌گیرند، باید برای دوام بیشتر ضد آب و ضد باد باشند. همچنین لازم است که نمایشگرهای خارجی از کلاس حفاظتی IP65 برخوردار باشند.

-          نیازهای مختلف روشنایی

روشنایی نمایشگر ال ای دی خارجی به نسبت نمایشگر ال ای دی داخلی بیشتر است و به طور معمول در حدود 4000 CD/M2 می‌باشد. اگر روشنایی کافی نباشد، بر روی نمایش تصویر تاثیر مستقیم خواهد داشت. روشنایی تصویر یک نمایشگر ال ای دی ایندور لازم نیست بسیار زیاد باشد. به طور معمول در حدود 2000CD/M2  کافی می‌باشد. زیرا ساختمان‌ها نسبت به فضای آزاد از نور کمتری  برخوردارند و این مقدار روشنایی برای صفحات نمایشگر ایندور برای ساختمان‌ها کافی است.

-          فاصله

نمایشگر ال ای دی خارجی، فاصله دید بسیار بالایی دارد و این در حالی است که صفحه نمایش ال ای دی ایندور به دلیل شفافیت کافی دارای فاصله نزدیک‌تری است. در نتیجه، لازمه تراکم پیکسل در صفحه نمایش شفاف خارجی زیاد نیست، زیرا مشاهده از فاصله بسیار دور اتفاق می‌افتد. به همین دلیل تراکم پیکسل کم است و فاصله نقاط بیشتر!

-          تفاوت در هزینه مواد خام

قیمت صفحات نمایشگر ال ای دی متفاوت است. هزینه مواد خام و اولیه است که باعث ایجاد این تفاوت در میان صفحات نمایشگر ال ای دی ایندور و صفحات نمایشگر ال ای دی خارجی می‌شود. مواد دانه‌بندی نور، فاصله نقاط از صفحه نمایش شفاف ال ای دی در قیمت‌گذاری محصول بسیار حائز اهمیت هستند. هرچه فواصل میان نقطه‌ها کمتر باشد، هزینه بیشتر خواهد بود.

بر اساس تحقیقات بازاریابی شفافیت (TMR)، هزینه اولیه بسیار بالا برای تکنولوژی پیکسل ال ای دی با کیفیت، در سال‌های آینده به یک بازار رقابتی رو به رشد تبدیل خواهد شد.

رشد صفحات نمایشگر ال ای دی ایندور انعطاف‌پذیر و قابل انحنا، رزولوشن بسیار بالا، محصول زیر لایه لاستیک ال ای دی که قابلیت ایجاد منحنی‌های ترکیبی را دارد، به راحتی و به طور ایمن از طریق آهنربا، تقریبا به هر سطحی متصل می‌شود، تقاضای رو به رشدی دارد. نمایشگر ال ای دی ایندور ویدیویی، جلوه‌های بصری تاثیرگذاری را ایجاد می‌کنند و توانایی حرفه‌ای از نمایش تصویر را ارائه می‌دهند.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان