تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

با مفهوم تلویزون های شهری بیشتر آشنا شوید

با شنیدن کلمه تلویزیون های شهری چه تصویری در ذهن شما نقش می‌بندد؟ تا به حال با این کلمه روبرو شده‌اید؟ می‌دانید کاربرد تلویزیون های شهری چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟ از اهمیت تلویزیون های شهری در دنیای تبلغیات و کسب و کار امروز با خبرید؟

امروزه دنیای رقابت بین کسب و کارهاست و برنده این رقابت کسی است که در این میدان به خوبی دیده شود. چه ابزاری بهتر از تلویزیون های شهری برای بهتر دیده شدن؟

تلویزیون های شهری به صفحات نمایش بسیار بزرگی اطلاق می‌شود که با ابعاد مختلف و بنابر شرایط محیطی، نصب و استفاده می‌شوند. در کنار چهاراه‌ها، میادین، بزرگراه‌ها، پارک‌ها، استادیوم‌ها، سالن‌های کنفرانس و هزاران محیط دیگر، شما شاهد صفحات نمایش غول پیکری هستید که در حال نمایش و تبلیغ محصول و یا خدمات یک شرکت خاص هستند. علاوه بر آن در زیباسازی فضای شهری نیز تاثیر بسزایی دارند.

تلویزیون های شهری متشکل از ال ای دی های مختلف در چند رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی بوده و قابلیت ایجاد هزاران رنگ دیگر را دارند. آن‌ها علاوه بر زیباسازی فضای شهری و جاده‌ای، محیط اطراف خود را روشن می‌کنند و در شب کاربرد بسیار زیادی دارند. این نوع تلویزیون ها بر اساس شرایط محیطی نصب و اجرا می‌شوند. ضد آب بودن، مقاومت بالا در برابر بخار آب، مقاوم در برابر نور خورشید، گرما و سرما، تعیین اندازه دلخواه با توجه به محیط و هزاران ویژگی دیگر، از مزایای این تلویزیون‌ها به شمار می‌آید.

یک تلویزیون شهری از کنار هم قرار گرفتن یک سری بلوک ساخته شده است که هر کدام از این بلوک‌ها از جزء دیگری به نام ماژول ساخته شده‍‌اند. ماژول به بلوک‌های مربع و مستطیلی اطلاق می‌شود که با کنار هم قرار گرفتن یک سری کابینت ساخته می‌شوند.

تلویزیون های شهری اصطلاحا تلویزیون های فئل کالر نیز نامیده می‌شوند و تفاوت اصلی آن‌ها در تراکم تصویر است که به اصطلاح، آندات پیچ نامیده می‌شود. هرچقدر میزان آندات پیچ کمتر باشد، تراکم تصوی بالاتر و تلویزیون وضوح تصویر بیشتری ارائه می‌دهد. این تلویزیون‌ها را می‌توان در ابعاد گوناگون ساخت و در مکان‌های مختلفی استفاده کرد. اما نکته جالب توجه این است که تلویزیون شهری ساخته شده برای بزرگراه به طور کلی با تلویزیون شهری که برای یک سالن کنسرت ساخته می‌شود، متفاوت است.

تلویزیون های شهری ساخته شده برای بزرگراه‌ها باید به نحوی باشند که در نور شدید آفتاب نیز تصاویر روی صفحه به راحتی دیده شوند و این در حالی است که چنین نمایش نور شدیدی در صفحات نمایش مخصوص سالن کنفرانس به هیچ وجه قابل استفاده نیست. تلویزیون های شهری که در خارج از ساختمان‌ها نصب می‌شوند معمولا باید با مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییرات محیطی و تغییرات آب و هوایی ساخته شوند. ضد آب باشند، در برابر باد و باران و نور خورشید مقاوم باشند. این در حالیست که یک نمایشگر مخصوص ساختمان، نیازی به ویژگی‌های فوق ندارد.

انواع نمایشگرها

این تلویزیون‌ها یا نمایشگرها از نظر کاربرد، به دو دسته indoor و outdoor تقسیم میشوند. تلویزیون‌هایی که برای بزرگراه‌ها، خیابان‌ها و به طور کلی برای فضاهای آزاد و خارج از ساختمان‌‌ها ساخته میشود، تلویزیون outdoor و تلویزیون‌هایی که برای درون ساختمان‌های مختلف طراحی و ساخته می‌شود، تلویزیون indoor نامیده می‌شوند.

نحوه راه‌اندازی این تلویزیون‌ها به دو صورت آفلاین و آنلاین می‌باشد. تلویزیون های شهری آنلاین برای راه‌اندازی و ادامه کار مانند پخش تصاویر و فیلم، نیاز به کامپیوتر یا کنترلری دارند که دائما روند کار را تحت کنترل داشته باشد. ولی تلویزیون های شهری آفلاین برای شروع و راه‌اندازی نیاز به یک کنترل کننده دارند ولی به نحوی برنامه‌ریزی می‌شوند که پس از آن بدون نظارت و کنترل لحظه به لحظه و دائمی، به پخش تصاویر تعیین شده میپردازند.

عصر تبلیغات

امروزه عصر عصر دیده شدن و بزرگ بودن در دنیای تبلیغات است. تبلیغات بنری، رپرتاژ، توزیع تراکت و روش‌های قدیمیف دیگر پاسخگوی نیاز مشتریان نیست. با اضافه شدن دغدغه‌های زندگی و کمبود زمان کافی در زندگی روزمره، مردم دیگر حوصله آن را ندارند که برای لحظاتی به هنگام عبور از خیابان بایستند و یک بنر نصب شده را مطالعه کنند. تبلیغات باید هوشمندانه باشد و در عرض زمان بسیار کوتاهی، نظر بیننده را به خود جلب کند.

تصاویر متحرک نسبت به تصاویر ثابت، تاثیر چندین برابری در ذهن بیننده دارد. با اجاره یا خرید یک تلویزیون شهری مناسب و با کیفیت، و ساختن تبلیغات تاثیرگذار و به یادماندنی، نه تنها فروش محصول خود را چندین برابر کرده، بلکه با تبلیغات مناسب، از خود اثری ابدی بر جای بگذارید.

برای سفارش خرید و یا اجاره تلویزیون های شهری با کیفیت و مطمئن، با ما در تماس باشد.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان