تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

پیکسل تلویزیون شهری مناسب با کسب و کارتان را خودتان انتخاب کنید

زمانی که یک تصویر در تلویزیون شهری یا هر صفحه نمایش دیگری نشان داده می‌شود، سایز آن بر اساس سه عامل مهم تعیین می‌شود، تنظیمات رزولوشن صفحه نمایش، اندازه صفحه نمایش و تعداد پیکسل‌ها در تصویر. پیکسل تلویزیون شهری به طور کلی به کوچکترین عناصر سازنده صفحه نمایش اطلاق می‌شوند. غلظت در پیکسل تلویزیون شهری با تلویزیون شهری دیگر متفاوت است.

میزان کیفیت نمایش که توسط نمایشگر داده می‌شود را رزولیشن صفحه نمایش می‌نامند که ارتباط مستقیم با کیفیت تصویر در حال نمایش دارد. میزان کیفیت صفحه نمایش را دات پیچ می‌نامند و هرچه عددی که در کنار اصفحه نمایش نوشته شود، کوچکتر باشد، میزان کیفیت آن صفحه نمایش بالاتر خواهد بود. تعداد پیکسل تلویزیون شهری در صفحات نمایش مختلف است. کسب و کارها بر اساس نیاز و همچنین بودجه، می‌توانند صفحه نمایش دلخواه خود را سفارش داده تا آن صفحه نمایش خاص برای آن‌ها ساخته شود. ال ای دی پانل بهترین صفحات نمایش و در هر اندازه‌ای، برای مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

نام دیگری که برای پیکسل تلویزیون شهری به کار برده می‌شود ال ای دی است و ال ای دی ها بر دو نوع SMD و DIP می‌باشند.

-          پیکسل تلویزیون شهری SMD

پیکسل‌های مربعی شکل در سایزها و دات پیچ‌های متفاوت که در صفحات نمایش و تلویزیون‌های شهری قرار می‌گیرند و یک ماژول را تشکیل می‌دهند که جزو نوین‌ترین تولیدات تلویزیون شهری می‌باشند.

-          پیکسل تلویزیون شهری DIP

پیکسل‌های برجسته شکل از سطح ماژول هستند که ماژول‌های آن‌ها را با نام DIP یا RGB خطاب می‌کنند. این نوع پیکسل‌ها از کیفیت پایین‌تری نسبه به پیکسل تلویزیون شهری SMD برخوردار هستند اما نور بیشتری را ساطع می‌کنند.

دات پیج پیکسل تلویزیون شهری چیست و چگونه اندازه‌گیری می‌شود؟

به زبان ساده، دات پیچ به فاصله پیکسل از مرکز خوشه‌ای ال ای دی تا مرکز خوشه‌ای ال ای دی بعدی است که به صورت میلی متری اندازه‌گیری می‌شود. محدوده پیکسل پیچ به طور معمول از 9 میلی متر تا 10 میلی متر است.

چرا پیکسل پیچ در پیکسل تلویزیون شهری مهم است؟

پیکسل پیچ به صورت مستقیم با رزولوشن صفحه نمایش و فاصله مطلوب دید در ارتباط است. همانطور که اشاره شد، هرچه عدد کوچکتر باشد، کیفیت صفحه نمایش بیشتر خواهد بود. زیرا تعداد بیشتری از پیکسل تلویزیون شهری در یک صفحه نمایش، می‌تواند وضوح تصویر بیشتر و با کیفیت بالاتری خواهد داشت. هرچه عدد دات پیچ پایینتر باشد، اگر بیننده با فاصله کمی در مقابل صفحه نمایش قرار بگیرد، باز هم وضوح تصویر و کیفیت بسیار بالایی را مشاهده خواهد کرد.

هرچه عدد پیکسل پیچ پایین‌تر باشد، تعداد خوشه ال ای دی ها در صفحه نمایش بیشتر خواهد بود. افزایش تعداد خوشه پیکسل تلویزیون شهری موجب افزایش کیفیت تصویر می‌شود. ویدئو وال ها با دسته‌بندی این ماژول‌ها در کنار هم به سطوح صفحه نمایش بزرگ‌تری تبدیل می‌شوند که هرچه تعداد این ماژول‌ها افزایش بیاید، به تبع آن، قیمت صفحه نمایش نیز افزایش خواهد یافت.

 اگر در خصوص پیکسل پیچ و پیکسل تلویزیون شهری اطلاعات کافی داشته باشید، به راحتی می‌توانید سایز، وزن، میدان دید، رزولوشن و هزینه را در نظر گرفته و بهترین تلویزیون شهری مناسب با کسب و کار خود را سفارش دهید.

از نکات مهم در طراحی نمایشگرهای ال ای دی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

-          برای تصویرسازی در صفحات نمایش، فاصله مرکز به مرکز عرضی و طولی یکسان باشد. اگر نمایشگر به منظور تولید طیف رنگی می‌باشد، عدم رعایت این موضوع، نها را باشکالی ایجاد نمی‌کند ولی اگر به قصد تصویر سازی باشد، فاصله‌ها باید برابر و به یک اندازه باشند.

-          رنگ‌های اصلی پیکسل تلویزیون شهری باید طیف یکسانی نسبت به هم داشته باشند. اگر طیف هر سه رنگ بر روی 10% تنظیم می‌شود، شدت نور باید 10% و برابر همدیگر باشد.

-          برای کنترل رنگ‌های قرمز، سبز و آبی، بهتر است از درایورهای ال ای دی جریان ثابت استفاده شود.

پیکسل تلویزیون شهری چگونه عمل می‌کند؟

همانطور که اشاره شد، هر تصویر از تعداد بسیار زیادی پیکسل تشکیل شده است و هر پیکسل دارای ال ای دی با رنگ‌های سبز، قرمز و آبی است. با ترکیب این رنگ‌ها می‌توان به رنگ‌های بسیار زیاد دیگری دست یافت.  

پیکسل تلویزیون شهری

در این شکل 7 رنگ تشکیل شده است که در ستون‌های اول تا سوم از سمت چپ، نشان می‌دهد که هر نگ ترکیبی از ترکیب چه رنگ‌های اصلی‌ای تشکیل شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشاورین ما در ال ای دی پانل آمادگی هر نوع خدمت‌رسانی به شما عزیزان در خصوص پانل‌های ال ای دی، تلویزیون شهری، ماژول‌های تلویزیون شهری و غیره را دارد. 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان