تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

چه رزولوشن تلویزیون شهری مناسب‌ تر است؟

تا به حال به اهمیت رزولوشن تلویزیون شهری دقت کرده‌اید؟ رزولوشن صفحه نمایش یک اصطلاح در حوزه IT است که مردم بدون اینکه لزوما معنی آن را بدانند استفاده می‌کنند. تصویر روی صفحه نمایش از هزاران و یا میلیون‌ها پیکسل تشکیل شده است. صفحه نمایش یا تلویزیون شهری تصویری را بر اساس ایجاد تغییر رنگ در این عناصر مربع شکل کوچک می‌سازد و برای شما قابل مشاهده است.

رزولوشن یا وضوح تصویر در انواع صفحات نمایشگر اطلاعاتی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بدانید که چند پیکسل روی صفحه نمایش به صورت افقی و عمودی قابل نمایش است. برای مثال، یک صفحه نمایش با عدد 1.920 *1.080 به شما می‌گوید که این صفحه نمایش دارای 1.920 پیکسل به صورت افقی و 1.080 پیکسل به صورت عمودی می‌باشد. بنابراین، به طور معمول، اندازه پیکسل‌های یک صفحه نمایش با فرمول عرض*طول بدست می‌آید. یعنی در مثال ذکر شده، صفحه نمایش 1.920 در 1.080 پیکسل است.

این نحوه اندازه گیری که بر پایه تعداد پیکسل صفحه نمایش است، نه تنها برای بیان رزولوشن تلویزین شهری است، بلکه تمامی صفحات نمایشگر متشکل از ال ای دی نظیر تلویزیون‌های دیجیتال، مانیتورها، صفحات ساعت و تقویم‌های هوشمند، موبایل، تبلت و غیره نیز به کار برده می‌شود.

اصطلاح "رزولوشن یا وضوح صفحه نمایش" بیشتر برای نمایشگرهای پلاسما (PDP)، نمایشگرهای کریستال مایع (LCD)، پروژکتورهای نور دیجیتال (DLP)، نمایشگرهای OLED و فناوری‌های مشابه به کار برده می‌شود.

یکسان بودن رزولوشن تلویزیون شهری در اندازه‌های متفاوت صفحات نمایش

بر خلاف تصور عموم که هرچه صفحه نمایش بزرگتر باشد، وضوح و کیفیت تصویر پایین‌تر است، در حقیقت سایز و اندازه در وضوح و رزولوشن تلویزیون شهری تاثیر ندارد. صفحات نمایش با سایزهای متفاوت همچنان می‌توانند وضوح و کیفیت یکسان داشته باشند.

امروزه عصر صفحات نمایشگر غول پیکر و انواع تلویزیون شهری است که برای استفاده در صنعت تبلیغات بسیار وسوسه ‌کننده هستند. اما اندازه صفحات نمایشگر تنها چیزی نیست که مورد توجه کاربران است. رزولوشن تلویزیون شهری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای درک بهتر، می‌توان یک مثال بسیار ساده زد: یک صفحه نمایش 15 اینچی را در نظر بگیرید که رزولوشن آن 1.366 * 786 باشد. رزولوشن این صفحه نمایش ممکن است با رزولوشن یک صفحه نمایش 21 اینچی برابر باشد و این چیز عجیبی نیست.

در این مثال، صفحه نمایش 21 اینچی بزرگتر از صفحه نمایش 15 اینچی است ولی هر دو صفحه نمایش دارای یک رزولوشن یکسان هستند و تعداد پیکسل‌ها در آن‌ها به یک اندازه است. فقط سایز صفحه نمایش 21 اینچی، کمی بزرگتر است. این مثال برای رزولوشن تلویزیون شهری نیز صدق می‌کند. ممکن است سایز دو تلویزیون شهری با هم متفاوت باشد ولی دارای تعداد پیکسل یکسان باشند و رزولوشن آن‌ها به یک اندازه باشد. بنابراین برای انتخاب تلویزیون شهری مناسب، اندازه صفحه و وضوح تصویر، دو فاکتور مهم به شمار می‌آیند.

منظور از رزولوشن بالا در صفحات نمایشگر و تلویزیون های شهری چیست؟

اگر دو صفحه نمایش با اندازه یکسان و وضوح تصویر متفاوت را با هم مقایسه کنید، صفحه نمایش با وضوح بالاتر (تعداد پیکسل بیشتر)، تصویر باکیفیت‌تری را به نمایش خواهد گذاشت. صفحه نمایشی که تعداد پیکسل‌های بیشتری دارد، تصویری واضح‌تر به بیننده ارائه خواهد داد. بنابراین کیفیت و رزولوشن تلویزیون های شهری به تعداد تعداد پیکسل‌های به کار رفته در صفحه نمایش بستگی دارد.

آیا به هنگام خرید، فقط رزولوشن تلویزیون شهری اهمیت دارد؟

زمانی که قصد خرید یک تلویزیون یا نمایشگر شهری را دارید، فقط رزولوشن آن را در نظر نگیرید. روشنایی ارائه رنگ نیز در رزولوشن تلویزیون شهری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بهترین و ساده‌ترین کار به هنگام خرید، این است که در مقابل صفحه نمایش قرار بگیرید. اگر ارائه تصویر آن را دوست داشتیدو به نظر شما بدون عیب و نقص بود، می‌توانید آن را انتخاب کنید.

اگرچه انتخاب سایز صفحه نمایش بسته به کاربرد آن برای کسب و کار و بودجه در نظر گرفته شده است، ولی فاکتورهایی چون رزولوشن تلویزیون شهری نیز در انتخاب یک صفحه نمایش مناسب، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

برای خرید و یا اجاره یک تلویزیون شهری در ابتدا باید بدانید که مخاطبین شما چه کسانی هستند؟ بنابراین می‌توانید تصمیم بگیرید که چه صفحه نمایشی انتخاب کنید که بهترین رزولوشن تلویزیون شهری برای کسب و کار شما محسوب شود و پول خود را به هدر نداده باشید.

ال ای دی پانل به شما کمک می‌کند تا بر اساس کسب و کارتان، بهترین رزولوشن تلویزیون شهری را انتخاب کنید.  

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان