تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

آشنایی با ویژگی‌های تلویزیون شهری ایندور

یکی از صفحه نمایش‌های محبوب تلویزیون شهری ایندور (indoor) است، اما این وسیله چیست و چرا تا به این حد محبوب است؟ به صورت فنی، این صفحه نمایش برای نشان دادن ویدیو و تصویر طراحی شده است. این صفحه نمایش با قابلیت کنترل از راه دور، وزن کم، ضخامت کم و کیفیت و وضوح تصویر بالا، برای استفاده در سالن‌ها، ساختمان‌ها و به طور کلی، فضاهای سرپوشیده، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در مقابل تلویزیون شهری ایندور، تلویزیون شهری outdoor است که هر کدام ویژگی‌های مختص به خود را دارند.

تفاوت تلویزیون شهری ایندور با تلویزیون شهری outdoor چیست؟

مهم‌ترین ویژگی تلویزن شهری ایندور نسبت به تلویزیون شهری outdoor، درخشندگی کمتر آن است. زیرا طراحی تلویزیون outdoor  باید به گونه‌ای باشد که در نور مستقیم آفتاب نیز تصاویر و ویدیوها قابل مشاهده باشند. بنابراین شرایطی که برای ساخت این دو نوع صفحه نمایش در نظر گرفته می‌شود، با یکدیگر متفاوتند.

تلویزیون شهری ایندور به گونه‌ای طراحی شده است که زاویه دید آن بسیار کمتر از زاویه دید و فاصله دید تلویزین شهری outdoor می‌باشد.

تلویزیون شهری outdoor به گونه‌ای ساخته می‌شود که با هرگونه شرایط آب و هوایی سازگاری داشته باشد. در باد و باران، نور مستقیم آفتاب، مه و غیره، مقاومت بالایی دارد و این در حالیست که تلویزیون شهری ایندور در ساختمان‌ها و فضاهای سرپوشیده نصب و استفاده می‌شود و نیازی به ساختاری شبیه به تلویزیون شهری Indoor نیست.

تفاوت تلویزیون شهری ایندور و پروژکتور در چیست؟

اگر به دنبال یک صفحه نمایش یا تلویزیون شهری ایندور هستید، برای انتخار، دو گزینه پیش روی خود دارید:

-          صفحه نمایش ال ای دی

-          پروژکتور ال ای دی

روشنایی

در رابطه با روشنایی صفحه نمایش، بدون شک تلویزیون شهری ایندور ال ای دی بهتر و باکیفیت‌تر از پروژکتور است. اهمیتی ندارد که چه نوع پروژکتوری استفاده می‌کنید، صفحات نمایشگر ال ای دی در مبحث روشنایی تصویر، نسبت به پروژکتورها، ارجحیت دارند. دلیل روشنایی بیشتر در تلویزیون شهری ایندور این است که از نور مستقیم استفاده می‌کند و این در حالیست که پروژکتور از نور رفلکس استفاده می‌کند. از فاصله پروژکتور نسبت به صفحه نمایش نیز نباید غافل شد. همین فاصله نیز یکی از علت‌هایی است که موجب کاهش روشنایی تصویر می‌شود.

اندازه

یکی دیگر از تفاوت‌های تلویزیون شهری ایندور و پروژکتور است، این است که هر پروژکتور سایز مشخصی دارد و از قبل تولید شده است. این در حال است که با توجه به مقیاس و اندازه مورد نظر می‌توان برای ساخت تلویزیون شهری اقدام کرده و بر اساس اندازه مورد نیاز، آن را ساخت. کافیست دیوار یا محلی که قرار است تلویزیون شهری بر روی آن نصب شود، توان تحمل وزن آن را داشته باشد.

تلویزیون شهری در هر مقیاس و اندازه‌ای قابل ساخت است.

هزینه

به طور کلی، تلویزیون شهری ایندور از پروژکتور ال ای دی گران‌تر است. اما اگر به طور کلی فوایدی که در دراز مدت از آن‌ها حاصل می‌شود را در نظر بگیریم، بدون شک سرمایه‌گذاری کردن بر روی تلویزیون شهری ایندور بسیار به صرفه‌تر است.

اگر پروژکتور نیاز به تعویض داشته باشد، ال ای دی آن به مراتب گران‌تر از تعویض یک ماژول ال ای دی در تلویزیون شهری ایندور خواهد بود.

بنابریان اگر رویکردی طولانی مدت برای استفاده از صفحات نمایش ال ای دی داشته باشیم، تلویزیون شهری ایندور نسبت به پروژکتور، گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

عملکرد

در راستای عملکرد، هر دو صفحه نمایش، مزایای بسیاری دارند. تنها مزیتی که تلویزیون شهری ایندور نسبت به پروژکتور دارد این است که لازم نیست نسبت به نور و دمای محیط نگرانی داشته باشید.

نکاتی که لازم است پیش از خرید تلویزیون شهری ایندور مورد توجه قرار گیرد:

پیش از اینکه تصمیم به خرید تلویزیون شهری ایندور بکنید، 5 عامل بسیار مهم وجود دارد که حتما باید به آن‌ها توجه کرد. این 5 مورد تعیین می‌کنند که شما در حقیقت به چه نوع تلویزیون شهری ایندور نیاز دارید.

  1. اولین چیزی که لازم است بدانید این است که زاویه دید در صفحه نمایش چگونه است. باید به نکته توجه کنید که صفحه نمایش شما در نگاه مخاطبین چگونه است. آیا لازم است از هر گوشه دید داشته باشد یا دید داشتن بر روی صفحه نمایش فقط به صورت مستقیم کافیست؟ به یک تلویزیون شهری ایندور بزرگ و پهن نیاز دارید یا یک صفحه نمایش با ابعاد کوچک برای شما کافیست؟
  2. روشنایی صفحه نمایش مورد دیگریست که به هنگام خرید باید دقت کافی را داشت. مقدار استاندارد برای صفحات نمایش ایندور  ال ای دی بین 800 تا 1000 نیت می‌باشد. بنابراین لازم است مطمئن شوید که صفحه نمایشی که تهیه می‌کنید، چیزی در حدود این اعداد باشد.
  3. صاف بودن و تخت بودن صفحه نمایش، مورد دیگریست که به هنگام خرید باید مد نظر قرار بگیرد. صاف بودن استاندارد بین 1- تا 1+ می‌باشد. به هنگام خرید به این استاندارد توجه داشته باشید.
  4. نوع ال ای دی نیز برای خرید تلویزیون شهری ایندور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. دو نوع ال ای دی برای این نوع تلویزیون وجود دارد:
  • White SMD LEDs

  • Black SMD LEDs

  1. در پایان، صفحه نمایش را پیش از خرید چک کنید تا در صورت وجود پیکسل سوخته آن را تعویض کنید. تمامی صفحات نمایش از میلیون‌ها پیکسل تشکیل شده‌اند. هرچه تعداد پیکسل سوخته در یک صفحه نمایش کمتر باشد، نتیجه نمایش تصویر باکیفیت‌تری خواهیم داشت.

پیش از خرید حتما این 5 روش را انجام دهید. در این صورت شما می‌توانید بهترین انتخاب را برای خرید یک تلویزیون شهری ایندور داشته باشید. 

برای خرید و یا اجاره تلویزیون شهری مورد نیاز خود، با کیفیت بالا، با ال ای دی پانل در تماس باشید. 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان