تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

کاربرد پنل تلویزیون شهری

تلویزیون شهری پدیده‌ایست که امروزه تاثیر بسزایی در صنعت تبلیغات برای صاحبان کسب و کار به همراه داشته است. کاربرد پنل تلویزیون شهری در این صنعت و استقبالی که از کاربران به همراه داشته است، موجب افزایش تقاضای کاربران از این محصول شده است. این نمایشگرهای غول پیکر معمولا در مسیرهای پرتردد و رفت و آمد نصب می‌شوند و نقش بسیار زیادی در جذب مخاطب برای کسب و کارها به همراه دارند. هزینه پنل تلویزیون شهری به مراتب از هزینه بنرهای بزرگ تبلیغاتی، تراکت و حتی بیلبورد بالاتر خواهد بود ولی تاثیری که جذب مشتری ایجاد می‌کند، چندین برابر است.

از کاربردهای انواع پنل تلویزیون شهری می‌توان به مواردی چون پاساژها، استادیوم‌ها، سالن‌های کنفرانس، استخر‌ها، پارک‌ها، فرودگاه‌ها، فروشگاه‌های بزرگ و غیره اشاره کرد. پنل تلویزیون شهری از ال ای دی ساخته می‌شود و ساختار آن به گونه‌ای است که مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون دارد. قیمت پنل تلویزیون شهری بر اساس متریال به کار برده شده در ساخت پنل قیمت‌گذاری می‌شود و این یک امتیاز مثبت برای صاحبان کسب و کار به شمار می‌آید. زیرا به راحتی می‌توانند بر اساس بودجه‌ بندی خود اقدام به سفارش ساخت پنل تلویزیون شهری بدهند.

چرا پنل تلویزیون شهری ؟

پنل تلویزیون شهری به صورت ایندور و یا اووت دور برای مقاصد درون ساختمانی و یا فضای باز در ابعاد و وزن‌های مختلف ارائه می‌شود. این صفحات نمایش به دلیل نور مناسب فضایی که از خود ساطع می‌کنند، کاربران زیادی را به خود جذب کرده است و تکنولوژی پنل تلویزیون شهری به سرعت در حال گسترش است.

ذخیره انرژی

از آنجا که انواع پنل تلویزیون شهری از ال ای دی ساخته شده‌اند و ال ای دی ها از نظر ذخیره انرژی و هزینه بسیار مقرون به صرفه هستند، بنابراین انتخاب پنل تلویزیون شهری برای اهدافی نظیر تبلیغات، یک تصمیم بسیار عاقلانه است. در مقایسه با لامپ‌های قدیمی از جنس فلورسنت و یا تنگستن، ال ای دی ها نور بیشتری تولید می‌کنند، بنابراین تعداد کمتری از لامپ‌های کوچک ال ای دی نیاز است و همین موجب کاهش هزینه برق خواهد شد و محیط اطراف نیز روشن‌تر می‌شود.

اندازه و مقاومت

یک پنل تلویزون شهری متشکل از لامپ‌های ال ای دی است و این لامپ‌ها بسیار کوچک، مقاوم و با دوام هستند. همانطور که اشاره شد، پنل را می‌توان بر اساس نیاز کاربر ساخت. این صفحات نمایش در برابر هرگونه موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی مقاوم هستند و بر اساس نیاز تجهیز می‌شوند. برای مثال، در یک منطقه بسیار گرم، یک کولر گازی بر روی سازه پنل تلویزیون شهری نصب می‌شود تا از سوختن دستگاه بر اثر گرمای زیاد محیط و بالا رفتن دمای صفحه نمایش جلوگیری کند.

تنوع در اندازه

همانطور که ذکر شد، انواع پنل تلویزیون شهری را می‌توان در اندازه و سایزهای مختلف ساخت. اندازه یک صفحه نمایش ایندور برای یک فروشگاه کوچک بسیار متفاوت است با یک صفحه نمایشی که در فرودگاه به کار برده می‌شود. بنابراین کاربر می‌تواند بر اساس نیاز و استفاده، تلویزیون شهری را سفارش دهد.

دوام بسیار بالا

یک لامپ فلورسنت به طور معمول در حدود 9 هزار ساعت دوام دارد ولی طول عمر یک لامپ ال ای دی در حدود 50 هزار ساعت می‌باشد. همچنین روشن و خاموش کردن یک لامپ فلورسنت موجب کاسته شدن طول عمر آن می‌شود ولی این مورد در خصوص لامپ‌های ال ای دی صدق نمی‌کند. محفظه لامپ‌های ال ای دی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بر خلاف لامپ‌های فلورسنت، نور بسیار زیاد، مستقیم و هدفمند، بدون افزایش دما را ارائه می‌دهند و همچنین قابل بازیافت هستند. همچنین نور مستقیم و هدفمند این محصول برای دفاتر و اداره ها، موجب دید بیشتر کاربر خواهد شد.

نظافت آسان

ساختار پنل تلویزیون شهری به گونه‌ایست که نگهداری و تمیز کردن آن بسیار ساده است. آن‌ها طوری طراحی شده‌اند که هیچ گرد وغبار و زائده‌ای نتواند به پشت صفحه نمایش راه پیدا کند. سیستم طوری طراحی شده است که حتی آب هم نمی‌تواند به این صفحات نفوظ پیدا کند. ولی به هر حال تمیز کردن آن‌ها سخت نیست و فقط اپراتور مورد تعیید هر شرکت می‌تواند به سیستم دسترسی داشته باشد و آموزش لازم را ببیند.

شرکت ال ای دی پانل با ارائه انواع ماژول، کارت کنترلر، پاور، قاب تابلو روان، کابینت، با کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه، در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد.

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان