تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

بهترین پاسخ به سوال " تلویزیون شهری چیست "؟

دنیای امروز، دنیای رنگ و تصویر و حرکت است! دنیای امروز دنیای تبلیغات است و برنده میدان کسی است که بتواند در این میدان پر رقابت، اثر پررنگی از خود بر جای بگذارد. تبلیغات بصری همیشه نقش بسزایی در میزان فروش محصولات دارد. باید دید در این میدان رقابتی، نقش تلویزیون شهری چیست؟

تلویزیون شهری چیست ؟

بی شک تا کنون با صفحات نمایش غول پیکر در کنار خیابان‌ها، جاده‌ها، میادین شهرها، سالن‌های کنفرانس روبرو شده‌اید. تلویزیون شهری اصطلاحی‌ست که برای صفحات نمایشگر غول پیکر به کار برده می‌شود که تصاویر متحرک و غیر متحرک را به نمایش گذاشته و به صورت تمام رنگی و سیاه سفید وجود دارند. تصاویر متحرک تاثیر بسیار بسزایی بر ذهن بیننده دارند و ماندگارند. تلویزیون های شهری علاوه بر نمایش تصاویر، قابلیت پخش فیلم و تصاویر متحرک و رنگی را نیز دارند. 

اجزای تشکیل دهنده تلویزیون شهری چیست

در پاسخ به این سوال که تلویزیون شهری چیست و از چه اجزایی تشکیل شده است باید گفت که این صفحات نمایشگر از تعداد زیادی ال ای دی های کوچک تشکیل شده‌اند و بر اساس نیاز و محل کاربرد، ساخته می‌شوند. بر اساس ساختار پیکسلی، به دو دسته تلویزیون شهری RGB و تلویزیون شهری 2RGB تقسیم بندی می‌شوند:

-          تلویزیون شهری چیست (RGB): این نوع تلویزیون از یک ال ای دی قرمز، یک ال ای دی سبز و یک ال ای دی آبی تشکیل شده است.

-          تلویزیون شهری چیست (2RGB): این نوع تلویزیون از دو ال ای دی قرمز، یک ال ای دی سبز و یک ال ای دی آبی تشکیل شده است و کیفیت تصویر را بسیار افزایش می‌دهد.

بر اساس محل مورد نصب نیز تلویزیون های شهری را می‌توان برای مصارف داخل سالن (indoor) و خارج سالن (outdoor) استفاده کرد. برای مصارف داخل سالن معمولا از تلویزیون‌های SMD استفاده می‌شود و برای محیط‌های خارج از سالن، محصول DIP به کار برده می‌شود.

ال ای دی کوچکترین جزء تشکیل دهنده تلویزیون شهری می‌باشد که با قرار دادن سه تایی و یا تکی، ال ای دی ‌ها در کنار یکدیگر می‌توان یک پیکسل ساخت. با قرار دادن این پیکسل‌ها در کنار یکدیگر و با مجموع بورد و ای سی، یک ماژول می‌توان ساخت. و زمانی که چند ماژول در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و از طریق قاب در کنار یکدیگر نگهداری می‌شوند، این قاب که عموما به صورت فلزی است و در ابعاد مختلف طراحی و اجرا می‌شود را کابینت می‌نامند.

تلویزیون شهری یک control unit دارد که سیستم کنترل کننده ارسال نمایش تصاویر بر نمایشگر است. همچنین دارای منبغ تغذیه است که از طریق ورودی و خروجی (port) و از طریق switcher قابلیت اتصال به منابع تغذیه مختلف همچون کامپیوتر، ویدیو، دوربین فیلمبرداری و غیره را دارد و اطلاعات را دریافت کرده و بر روی صفحه به نمایش می‌گذارد.

مزایای تلویزیون شهری چیست

-          تلویزیون های شهری تاثیر بسیار زیادی در دنیای تبلیغات دارند و باعث دیده شدن محصولات می‌شوند.

-          قابلیت پخش نور در ساعات مختلف و شرایط مختلف محیطی در تلویزیون های شهری تنظیم شده است.

-          این تلویزیون ها نور بسیار زیادی را با مصرف برق بسیار کم، ساطع می‌کنند.

-          ساختار به نحوی است که در مقابل عوامل محیطی نظیر باد، باران، تابش مستقیم آفتاب و غیره بسیار سازگارند.

-          در صورت خراب شدن هر یک از قطعات این صفحات نمایش غول پیکر از سازه تا پیکسل، قابلیت تعویض و تعمیر  وجود دارد.

-          ساخت و ساختار تلویزیون شهری بر اساس نیاز بوده و قابلیت انعطاف پذیری در ساخت و ابعاد و اندازه دارد.

نکات پیش از خرید تلویزیون شهری چیست

-          تلویزیون شهری با دات پیچ کمتر انتخاب کنید، زیرا تصویر زیباتری را به نمایش می‌گذارند.

-          اگر کیفیت بالا در نمایش تصویر می‌خواهید، تلویزیون شهری با رزولوشن بالا انتخاب کنید.

-          تلویزیون شهری انتخاب کنید که nit (اندازه‌گیری روشنایی تلویزیون شهری) بالاتری داشته باشد و متناسب با محیط مورد نظر باشد.

آنچه موجب شناخته شدن شرکت ال ای دی پانل شده است، ارائه محصولات با کیفیت، در ابعاد و اندازه‌های متفاوت و بر اساس درخواست مشتریان است. این شرکت، رعایت استانداردهای بین‌المللیف مشاوره رایگان پیش از خرید، تحویل به موقع، پشتیبانی و خدمات پش از فروش در خصوص محصولات مختلف از جمله تلویزیون شهری، سازه تلویزیون شهری، تابلوهای روان، ماژول تلویزیون شهری و غیره را از جمله تعهدات خود در این زمینه می‌داند و به تعهدات خود در تمامی مراحل پایبند است. برای دیده شدن محصولات خود و افزایش فروش، با مشاورین ما در ال ای دی پانل در تماس باشید.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان