تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

پیشترفته ترین تکنولوژی تلویزیون شهری

پیشرفته ترین تکنولوژی تلویزیون شهری
امروزه وقتی صحبت از تکنولوژی میشود پارمتر های متعددی در محیط اطرافمان مییابیم که هرکدام تعریف مشخصی از تکنولوژی دارند مانند تلفن همراه ,کامپیوتر, تلویزیون خانگی و....
حال ما میخواهیم با هدف تامین نیازهای اساسی بشر و با نهایت بکارگیری از تکنولوژی کالای خود یعنی تلویزیون شهری را به عرضه برسانیم.
تلویزیون شهری یکی از کالاهایی است که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا تولید میشود با هدف تجهیز معابر شهری و تحول در مسیر تبلیغات محیطی عرضه میشود.
تلویزیون شهری از ابزارهای تبلیغات تصویری که در صنعت تبلیغات جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده, زیرا محققان بر این باورند که میزان بازدهی تبلیغات تصویری وپیامی که به صورت مصور به مخاطب انتقال داده میشود چندید برابر بیشتر از سایر راه های تبلیغات مورد توجه قرار میگیرد.
بر اساس آنچه واضح است صنعت تبلیغات بخش گسترده ای از محبوبیت و تاثیرگذاری خود را مدیون تبلیغات مصور است و اساسی ترین راه تبلیغات تصویری نیز , پیشرفته ترین تکنولوژی تلویزیون شهری میباشد.
تلویزیون شهری با ورود پر قدرت خود در این صنعت شیوه های قدیمی و کم بازده تبلیغات مانند تراکت های خیابانی را به مراتب کم رنگ نمود.
ال ای دی پانل مفتخر است که با ارائه محصولات با کیفیت و پیشرفته ترین تکنولوژی تلویزیون شهری گام هایی به سوی توسعه فناوری دیجیتال بردارد که این اقدام با تلاش و علم مهندسان با تجربه در این صنعت تحقق یافته.
تلویزیون شهری ای ای دی پانل هدف را رضایت کاربر قرار داده و در تلاش است با افزایش کیفیت در تولید و خدمات پس از فروش پیشرفته ترین تکنولوژی تلویزیون شهری را به عرضه برساند.
از جمله نکاتی که ما مختصصان تولید تلویزیون شهری برای سهولت خریداران در نظر گرفته ایم تلاش در جهت بهبود خدمات تلویزیون شهری است,که موفق بوده ایم با نمایندگان مختلف در هرگوشه ایران همکاری داشته باشیم.
نمایندگان شرکت ال ای دی پانل در نقاط مختلف ایران به صورت هر روزه آماده خدمت رسانی به تمامی هموطنانی که محصول ما را برگزیدند هستند.
از دیگر نکاتی که ما در روند تولید پیشرفته ترین تلویزیون شهری مورد نظر قرار می‌دهیم کیفیت و شفافیت تصویر نمایشگر است همانطور که میدانید واحد تایین کیفیت در پنل های تلویزیون شهری دات پیچ است که با حرف P هم نمايش داده می‌شود. دات پیچ تلویزیون شهری به میزان فاصله مرکزیت یک پیکسل تا پیکسل کناری به میلیمتر می‌گویند،که تا به امروز تلویزیون های مختلفی با انواع کیفیت از جملهP10, p8, p5, p4
تولید شده، اما تفاوت عملکرد شرکت ال ای دی پانل با دیگر عرضه کنندگان تلویزیون شهری تولید با کیفیت فرای سایرین است،به طور مثال نمایشگر با کیفیت دات پیچ 2.5 است.
رعایت این عوامل ‌یعنی خدمات دهی گسترده و کیفیت خاص و مثال زدنی سبب گردیده که این شرکت به عنوان اولین وبزرگترین تولید کننده تلویزیون شهری درایران فعالیت کند.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان