تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

انواع تلویزیون های شهری

انواع تلویزیون های شهری
تلویزیون بزرگ شهری از ابتدا در انواع مختلف تولید و توزیع شده اند که این ویژگی کمک میکند تا قابل نصب در هرمکان و سازگار با هر محیط باشند.تنوع در تولید انواع تلویزیون شهری به میزان محبوبیت این نمایشگر هوشمند شهری می‌افزاید و البته قدرت انتخاب را برای خریداران دشوارتر میسازد.نمایشگر های غول پیکر شهری همواره به دو دسته اصلی داخل سالن(indoor) و بیرون سالن(outdoor) تقسیم می‌شود و اولین آیتمی که آن دو را متمایز میسازد کاربری آنهاست.
تفاوت ها و شباهت های متعددی مابین این دو محصول وجود دارد که در ادامه به شرح بیشتر آن خواهیم پرداخت.

تلویزیون شهری داخل سالن(indoor):
تلویزیون شهری ایندور یا داخل سالن همانطور که از نامش پیداست طراحی شده برای فضا های سرپوشیده مانند سالن های ورزشی، تالارها سالن های کنفرانس، استخر ها و... است. ظرافت بکار برده شده در تولید این نوع تلویزیون شهری موجب گردیده تا کیفیتی مثال زدنی داشته باشند. کیفیت تصویر بالا این پنل ها به دلیل آن است که در فضاهای سرپوشیده فاصله دید تماشاگران با صفحه نمایش به نسبت کم است. تلویزیون شهری داخل سالن خود رزولیشن های مختلف دارد که بسته به محل نصب متفاوت است.
انواع تلویزیون های شهری ایندور:

1-تخت

2-کرو

رفته رفته با گسترده شدن دامنه تولیدات قطعات تلویزیون شهری ماژول هایی تولید شدند که به صورت کرو یا همان گرد قرار میگیرند. با تولید و نوع آوری در صنعت دیزاین و چینش پنل های تلویزیون شهری را به همراه داشت.

تلویزیون شهری خارج از سالن (outdoor):
نوعی دیگر از انواع تلویزیون شهری را میتوان تلویزیون شهری خارج سالن یا اوتدور معرفی کرد،نمایشگرهای خارج سالن اغلب در ابعادی غول آسا و بر روی پایه هایی بلند تولید و اجرا میشوند. نمایشگر های شهری خارج سالن را می‌توان در کنارگذر ها، اتوبان ها، سردرب مراکز خرید،استادیوم های ورزشی و... مشاهده کرد،تلویزیون شهری اوتدور یکی از انواع تلویزیون شهری است که کمک شایانی به صنعت تبلیغات محیطی کرده،و نیز تاثیر گذار در صنعت ارتباطات بوده.

از دیگر نکاتی که درباره انواع تلویزیون های شهری حائز اهمیت است، تفاوت و شباهت آنهاست.تلویزیون های خارج سالن یک علمان مهم دارند آن هم قابلیت ضد آب، ضد ضربه و روز دید بودنشان است. این خصایص باعث کاربری این نمایشگرها در فضاهای باز مانند خیابان ها شده، اما نمایشگر های داخل سالن کاملا برخلاف نوع خارجی آن تمام تمرکز در روند تولید بر روی ظرافت و کیفیت بوده تا مقاومت. پس میتوان گفت اولین و مهم ترین تفاوت تلویزیون شهری داخل سالن و تلویزیون شهری بیرون سالن مقاومتشان است. 

تفاوت دوم آنها در شدت نورشان است، در انواع تلویزیون شهری خواندیم که هر کدام محل نصب مختص به خودشان را دارند،طبق این تعاریف شدت نور تلویزیون شهری خارج سالن چندین برابر بالاتر از انواع دیگر است، زیرا این نمایشگر ها در طول روز امکان تابش مستقیم آفتاب را درپی دارند و در صورتی که قابلیت روز دید  بالایی داشته باشند می‌توانند وضوح تصویر داشته باشند.
اما در نمایشگرهای داخل سالن نه تنها شدت نور بالا تاثیری در کیفیت تصویر آنها نخواهد داشت بلکه تصویر آن آزار دهنده و غیر قابل تماشا می‌شود.
شباهت انواع تلویزیون شهری اوتدور و ایندور:
هردو نوع تلویزیون شهری تولید شده قابلیت پخش عکس و ویدئو و متن را دارند، هر دو نوع تلویزیون شهری خارج سالن و داخل سالن قابلیت پخش آفلاین و آنلاین را دارند، قابلیت تعمیر و تعویض ماژول در هر دو از انواع تلویزیون های شهری  امکام پذیر است.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان