تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری
در عصر نوین تلویزیون شهری، تولیدکنندگان روی به سوی نوآوری و تحول در این عرصه آوردند. حاصل این فرایند تولید تلویزیون شهری سیار (رنتال) بود. این نوع تلویزیون شهری که اصطلاحا ویدئو وال هم نامیده میشود به دلیل کاربری متفاوتی که دارد مورد استقبال زیادی قرار گرفت.
تلویزیون شهری رنتال از کابینت های آلمینیومی ساخته شده که باعث وزن سبک و سهولت در جابجایی آنها میشود.
ویژگی های خاص این نوع تلویزیون ها سبب گردید تا اجاره تلویزیون شهری پای بر این عرصه بگذارد.
حال سوال اصلی این است، اجاره تلویزیون شهری برای چه افرادی مناسب است؟ مزایای اجاره تلویزیون شهری چیست؟ قیمت اجاره تلویزیون شهری به چه صورت است؟

مزایای اجاره تلویزیون شهری :
همانطور در مقالات پیشین ذکر شد تی وی شهری بسته به کیفیت و نوع نمایشگر آن قیمت های متفاوتی دارد که به صورت متر مربع به فروش میرسد، در برخی موارد بدلیل کمبود بودجه، پروسه خرید تلویزیون شهری به اجاره تبدیل میشود. قیمت اجاره تی وی به صورت هر متر هر شب محاسبه می‌شود که نسبت به خرید آن مقرون به صرفه است.
یکی دیگر از مزایای اجاره تی وی شهری تحت اختیار داشتن آن در مدت زمان دلخواه شماست به این معنا که شما می‌توانید تلویزیون شهری را به صورت روزانه، ماهیانه یا حتی سالیانه بر اساس نیاز خود اجاره کنید.
امروزه افراد زیادی به اجاره تلویزیون شهری روی آودند،به طور مثال گروهای ارکستر یا دی جی ها،زیرا این نوع تی وی قابلیت پخش افکت، متن و تصویر را دارند و به زیبایی استیج کمک شایانی میکند.
اجاره تلویزیون شهری همچنین در ایونت ها، غرفه های نمایشگاهی، سالن های ورزشی، سمینارها و جلسات، همایش و کنسرت استفاده میشود.
از دیگر مزایای اجاره نمایشگر شهری حمل و نقل آسان و اجرای سریع آن است. کابینت های نمایشگر بسته به ابعاد مورد نیاز مشتری آماده سازی می‌شود در باکس های محکم و چرخ داری به نام هاردکیس قرار میگیرد و حمل میشود و با آموزشی که توسط اجاره دهنده انجام می‌شود میتوان آنها به هر شکل و ظاهر بسته به سلیقه خودتان چینش کرد.
تلویزیون شهری رنتال اغلب برای داخل سالن طراحی شده اند اما نمونه ای که قابل نصب در خارج سالن هم باشد وجود دارد.
از نکاتی که قبل از اجاره یک تلویزیون شهری باید در نظر داشته باشید اجرا و راه اندازی آن است. اوپراتوی تلویزیون شهری که اصطلاحا کانفیگ تلویزیون شهری هم نامیده میشود تا حدی پیچیده و در عین حال مهم است. که اغلب همکاران در پروژهای اجاره تلویزیون شهری در آموزش آن به مشتری وقت و دقت کافی به خرج نمیدهند و همین عمر باعث اختلال در عملکرد نمایشگر میشود.
پس در اجاره تلویزیون شهری نه تنها به کیفیت خوب بلکه به تیم پشتیبانی قوی توسط اجاره دهنده دقت کنید.

 

 

 

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان