تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

تعمیر تلویزیون شهری

تعمیر تلویزیون شهری
جالب است بدانید بخش گسترده ای از صنعت خرید و فروش تلویزیون شهری تحت تاثیر تعمیر تلویزیون شهری است، زیرا تعمیرات نه تنها در این صنعت بلکه هرجا صحبت از هر محصول الکترونیکی می‌شود اهمیت ویژه ای دارد.
گسترش هرروزه فناوری تلویزیون شهری گامی بزرگ در جهت افزایش و نوین سازی کیفیت این محصول است، با این وجود نمیشود که از پیچیدگی و دشواری تعمیرات آن چشم پوشی کرد.
تعمیر تلویزیون شهری جزئ مسائلی است که تحت پوشش گارانتی و خدمات پس از فروش قرار میگیرد، و تمامی خریداران باید آگاهانه، هنگام خرید تلویزیون شهری نسبت به این موضوع حساسیت کافی به خرج دهند.
حال برای درک بیشتر مطلب به چگونگی تعمیر تلویزیون شهری میپردازیم. همانطور که در مقالات پیشین مطرح شد ساختار تلویزیون شهری تشکیل شده از ماژول، پاور، برد کنترلر، لامپ های ال ای دی،ویدئو پروسسور و... و امکان ایجاد اختلال و خرابی در هر کدام از آنها وجود دارد که در صورت کادر پشتیبانی قوی، تعمیر تلویزیون شهری به سرعت انجام میشود و رفع اخلال صورت میگیرد.
به طور مثال چالشی که اغلب خریداران تلویزیون شهری با آن سروکار دارند پیکسل سوختگی است،گاهی ممکن از بعد از مدتی که نمایشگر شما روشن و در حال پخش تصاویر است دچار پیکسل سوختگی شود، یعنی یک یا چندی از پیکسل های ال ای دی خاموش و یا کم نور شود. در این صورت ماژول مربوطه توسط تیم تعمیر تلویزیون شهری بازسازی یا تعویض میشود.
علل ایجاد خرابی تلویزیون شهری چیست؟
همانطور که گفتیم در تلویزیون های شهری مانند باقی کالاهای الکترونیکی امکان خرابی وجود دارد و فروشنده ای که کالای خود را عاری از هرگونه خرابی میداند تنها به فکر فروش بیشتر است نه کیفیت بهتر، اما تیم فروش و پشتیبانی ال ای دی پنل مواردی را به شما متذکر میشود که با رعایت آنها احتمال این خرابی ها به حداقل می‌رساند.
نمایشگر ایدور یا داخل سالن را در فضای بیرونی نصب ننماید، اغلب دارندگان تلویزیون شهری رنتال با این تصور که امکان جابجایی نمایشگر وجود دارد آن را در فضای بیرونی هم نصب میکنند، اما این نوع تلویزیون به دلیل ناسازگاری در فضای باز در اثر باد و باران یا هرگونه عامل محیطی دیگر دچار خرابی و اختلال میشود
عامل دوم تنظیم نبودن جریان برق است، همیشه باید توجه داشت محل نصب تلویزیون شهری باید دارای جریان برق متناوب باشد و جریانه القایی موجب خرابی میگردد.
تیم بزرگ ال ای دی پنل با 2 سال گارانتی پس از فروش خریداران را در جهت تعمیر تلویزیون شهری و همچنین تعویض قطعات در صورت خرابی حمایت میکند.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان