تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

ابعاد تلویزیون های شهری

ابعاد تلویزیون های شهری

از مواردی که خریداران تلویزیون شهری باید در دانستن آن کوشا باشند انتخاب مناسب ترین ابعاد تلویزیون هایی شهری است که اغلب به دلیل نامحدود بودن آن خریداران دچار اختلال در انتخاب صحیح میشوند.
همانطور که میدانید تلویزیون شهری در دودسته کلی ثابت و متحرک(پرتابل) توضیع میشود,حال ارتباط آن با ابعاد تلویزیون شهری چیست؟
تلویزیون شهری پرتابل: این نوع نمایشگرها با کنارهم قرار گرفتن کابینت های آلمینیومی ساخته میشود به این معنا که مشتری ابعاد مدنظر خود را اعلام میکند و طبق آن تعدادی کابینت تلویزیون شهری خریداری میکند.این کابینت ها که در ابعاد 96*96 است با چینش کنار یکدیگر یک سازه با ابعاد انتخابی شما را میسازد. حال در یک برنامه شما میخواهید 9 متر تلویزیون شهری رنتال نصب کنید و کل موجودی تلویزیون شهری خریداری شما 6 متر است, در این شرایط شما میتوانید ابعاد تلویزیون شهری خود را افزایش دهید. یعنی در تلویزیون های شهری رنتال قابلیت کاهش و افزایش سایز وجود دارد.
اما این نکته نباید فراموش شود ,که اگر قصد افزایش سایز تلویزیون شهری رنتال خود ر دارید سعی کنید سراغ همان برندی که از ابتدا خریداری کردید بروید ,در غیر این صورت ممکن است با اختلاف در کیفیت تصویر و ایجاد خط و درج در نمایشگر خود مواجه شوید.

تلویزیون شهری ثابت:این نوع تلویزیون شهری کاملا برخلاف تعاریفی که در بالا شرح داده شد به صورت ثابت تولید و نصب میشود. به این ترتیب که خریدار بر اساس فضایی که در اختیار دارد ابعادی را تایین و به تولیدکننده ارجاع میدهد. ساخت تلویزیون شهری ثابت بدین صورت است که کابینت ها با جنس آهنی ساخته میشود.ابعاد تلویزیون شهری از پیش تایین میشود,سپس قاب های آهنین طبق سایز انتخابی ساخته و پرداخته میشود.با این تفاسیرامکان تغییر در ابعاد تلویزیون شهری ثابت وجود ندارد,زیرا کل نمایشگر به صورت یکپارچه تولید میشود.

نکات موثر در تایین مناسب ترین ابعاد تلویزیون شهری:
روشن است که هدف اصلی نصب یک تلویزیون شهری جلب توجه عابرین و سایر مخاطبین است و اگر ابعاد تلویزیون های شهری متعادل نباشد ,کیفیت کافی را ارائه نداده و خریدار هزینه زیادی متحمل میشود.
-محل نصب:لازمه تایین مناسب ترین اندازه برای یک نمایشگر شهری بررسی محل نصب آن است,چنانچه محل نصب یک تلویزیون شهری فاصله کافی را با اولین بیننده داشته باشد میتوان ابعاد را بدون محدودیت تایین کرد.به طور مثال زمانی که محل نصب نمایشگر شهری بر روی پایه ای 10 متری تایین شده باشد, اگر ابعاد انتخابی نمایشگر 3 متر مربع باشد.این نمایشگر به خوبی دیده نمیشود.
و بالعکس زمانی که تلویزیون شهری در واسه کم از سطح زمین و چشم بیننده نصب شود اگر ابعاد غول پیکری داشته باشد ,کیفیت و وضوح عالیه ای نخواهد داشت.
شما میتوانید با بررسی دقیق محل نصب تلویزیون شهری خود و با کمک مشاورین تخصصی ما بهترین و مناسب ترین ابعاد تلویزیون های شهری را تایین کنید.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان