تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری دست دو

 تلویزیون های شهری دست دو
حتما تمامی افرادی که تصمیم به خرید تلویزیون شهری داشته اند حداقل یک بار به فکر تلویزیون شهری دست دو افتاده اند.
اما چه عواملی باعث میشود برخی به سمت آن کشیده شوند و برخی خرید تلویزیون شهری نو را ترجیح دهند؟معایب و مزایای تلویزیون های شهری دست دو چیست؟
خوشبختانه در صنعت تلویزیون شهری همیشه برای خریداران قدرت انتخاب و تنوع زیادی وجود دارد،از اندازه و کیفیت گرفته تا نو یا دست دو بودن این کالا. و اما تمامی تلاش ما این است در میان این تنوع بهترین و مناسب ترین گزینه را به شما پیشنهاد دهیم.
-مزایای تلویزیون شهری دست دو یا کارکرده:
شما خود را خریدار یک محصول تصور کنید،اولین سوالی که درباره آن مطرح میکنید و به دنبال پاسخش هستید چیست؟ بله قیمت ،قیمت تلویزیون شهری اولین دغدغه خریداران است که ما روزانه دها بار با آن مواجه هستیم.برخی از مشتریان نیز با اطلاع از قیمت تلویزیون شهری ،به دلیل نداشتن بوجه کافی و نیاز مبرم به آن کالا راه دیگری مثل خرید تلویزیون شهری دست دو پیدا میکنند.
شاید در نگاه اول منطقی به نظر بیاید ولی آیا آن دستگاه کلیه توقعات شما را به صورت ایده عال برطرف میکند؟
پس میتوان گفت تنها مزیت تلویزیون های شهری دست دو نسبت به نو آن معقول تر بودن قیمت آن است.
-معایب تلویزیون شهری دست دو:
همانطور که در مقالات پیشین گفتیم این کالا جزء کالا های الکتریکی استهلاک پذیر است، باید نکات زیادی را در ارتباط با چگونه نگهداری تلویزیون شهری؟ چگونه نصب کردن تلویزیون شهری؟ چگونه جا به جا کردن تلویزیون شهری؟ رعایت کنید تا عمر مفید آن کاهش پیدا نکند و با خرابی مواجه نشوید که البته انجام دادن این اعمال خیلی دشوار نخواهد بود.
و اما زمانی که یک تلویزیون شهری کارکرده را خریداری میکنید اطلاع از نحوه کارکرد آن در گذشته ندارید و در نتیجه اطلاع از عمر مفید باقی مانده آن هم نخواهید داشت،یعنی ممکن است تلویزیون شهری کارکرده را خریداری کنید بعد از مدتی با مشکلات متعددی از جمله ضعیف شدن نور صفحه نمایش مواجه میشود .
با این تفاسیر نمیشود مطلق گفت که خرید تلویزیون شهری دست دو خوب است یا بد؟
راه هایی نیز وجود دارد که شما با هزینه کمتر صاحب تلویزیون های شهری دست دو با کیفیت و مطمئن شوید ،آن هم خرید از برند های معتبر تلویزیون شهری است نه از افراد متفرقه .
در برخی مواقع شرکت های تولید کننده تلویزیون شهری بعد از فروش کالای خود اگر مشتری به هر دلیلی قصد فروش آن را داشته باشد مجدد آن را خریداری میکنند.پس شما با مراجعه به این مراکز هم نو کالا میتوانید خریداری کنید هم دست دو آن را.
حال تفاوت در چیست؟ تلویزیون شهری کارکرده ای که از تولید کننده آن خریداری میشود نه تنها تایید شده از نظر کیفیت است بلکه هنوزمشمول گارانتی و خدمات پس از آنجا نیز هست،و در صورت هرگونه خرابی گروه پشتیبانی آن را تعمیر و تصصیح میکنند.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان