تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

قطعات تلویزیونهای شهری

قطعات تلویزیونهای شهری 

با گسترش هر روزه علم و تکنولوژی، صنعت تولید و فروش تلویزیون شهری همواره به ابزار تبليغاتی قدرتمند و تاثیرگذاری تبدیل شده است، به طوری که هرروزه با روند تکاملی که در تولید این محصول صورت می‌گیرد کاربری آن در محیط های وسیع شهری نیز بیشتر میشود. ال ای دی پانل جزو معدود شرکت هایی است که کلیه خدمات مربوط به تلویزیون شهری را بر عهده دارد، خدماتی از جمله فروش تلویزیون شهری، اجاره تلویزیون شهری ،فروش قطعات تلویزیون شهری، تعمیر تلویزیون شهری و... پیش از این فروش و اجاره تلویزیون شهری را تا حدودی شرح داده ایم، حال فروش قطعات تلویزیون شهری که یکی دیگر از خدمات گروه تولیدی ال ای دی است را شرح خواهیم داد. در ابتدا باید قطعات تشکیل دهنده تلویزیون شهری را بشناسیم و کاربری آنها را بدانیم.

_ماژول تلویزیون شهری : هرگاه صحبت‌ از قطعات تلویزیونهای شهری میشود اولین گزینه که از آن یاد میشود ماژول تلویزیون شهری است. زمانی که به صفحه نمایش تلویزیون شهری نگاه میکنید اهمیت قطعه ماژول تلویزیون رؤیت میشود، زیرا سطح صفحه نمایشگر تلویزیون شهری از کنار هم قرار گرفتن ماژول ها تشکیل شده است. اگر قصد خرید ماژول تلویزیون شهری را دارید به کیفیت چیپ ال ای دی، نوع آی سی و شدت نور آن توجه کنید.

_برد کنترلر تلویزیون شهری : فروش قطعات تلویزیونهای شهری همواره فروش برد کنترل را هم دربر می‌گیرد، برد کنترل یک برد الکترونیکی است که وظيفه راه اندازی صفحه نمایش و انتقال و پردازش داده ها در قالب عکس و فیلم بر روی صفحه نمایش را دارد که انواع مختلفی نیز دارد._برد کنترلر ساده _برد کنترلر طیف دار _برد کنترلر فول کالر _کابینت یا فریم تلویزیون شهری : یکی دیگر از قطعات تلویزیون شهری که توسط مراکز پخش به فروش می‌رسد کابینت تلویزیون شهری است. کابینت یا فریم عضو کنار هم قرار دهنده قطعات تلویزیون شهری است که به دلیل مجاورت با فضای بیرون و در تماس بودن با باد، باران و برف از مقاوت بالایی برخوردار است.در خرید کابینت تلویزیون شهری باید به نکاتی مثل سبک بودن و قابل نصب سریع بودن توجه کافی داشته باشید. انواع فریم (کابینت) تلویزیون شهری : 1-فریم یک تکه 2-فریم آهنی 3-فریم دایکاست

_پاور تلویزیون شهری : یکی دیگر از قطعات تلویزیون شهری که وظیفه تامین انرژی یکسان و متوالی به پنل های ال ای دی را دارد پاور یا منبع تغذیه است. تعداد پاور هایی که در یک سازه تلویزیون شهری استفاده میشود متفاوت است و بستگی به اوتدور یا ایندور بودن و همینطور نوع ماژول تلویزیون شهری دارد. اما اگر مونتاژ کننده تلویزیون شهری از مقدار استاندار تعداد کمتری منبع تغذیه یا پاور استفاده کند در پخش تصویر بر روی نمایشگر اختلال ایجاد میشود. حال با تعدادی از مهم ترین قطعات تلویزیون شهری آشنا شدیم و وظایف آنها را بررسی کردیم. برخی از شما که قصد خرید قطعات تلویزیونهای شهری را دارید بهتر است از صحت و سلامت قطعات مطمئن شوید. برندی که تولید کننده قطعات تلویزیون شهری است نیز حائز اهمیت است، سعی کنید از مرکز پخش قطعات خریداری کنید.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان