تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

استند دیجیتال

استند دیجیتال
در این مقال میخاهیم نوع دیگر از محصولات تولیدی گروه صنعتی ال ای دی پانل را معرفی کنیم. استند دیجیتال، محصولی است که همان قطعات تلویزیون شهری در آن استفاده شده، اما با ظاهری متفاوت. همانطور که از نامش پیداست، استند به معنای ایستاده در لغت فارسی است. استند دیجیتال به صفحه نمایشگر تشکیل شده از ماژولی گفته میشود که به صورت ایستاده و بر روی پایه ای ثابت قرار دارد.تولید این محصول به صنعت تبلیغات تلویزیون شهری کمک شایانی کرد.امروزه استند های تلوزیون شهری مانند نمونه ای کوچک از تلویزیون شهری غول پیکر در محیط های شهری نقش آفرینی میکند.
از ویژگی های بارز استند دیجیتال :
1_امکان حمل و نقل آسان
استند دیجیتال شهری از ابتدا تولید به صورت سبک و قابل حمل نقل طراحی شده و برخلاف انواع دیگر تلویزیون شهری نوع ثابتی ندارد.
وجود چرخ در زیر نمایشگر تاثیر زیادی در جابجایی آن دارد.
2_امکان تعویض متن و عکس
اين نوع تلویزیون شهری به عنوان یکی از راهای تبلیغاتی با روش های دیگر تبليغاتی مانند بنر های شهری مقايسه میشود.در بنر های شهری هرگاه نیاز به تعويض متن و تصویر باشد هزینه و زمان زیادی لازم است،اما در استند های دیجیتال فقط کافیست به دستگاه لپ تاپ خود وسط باشید و در هر ثانیه متن و عکس بر روی نمایشگر را تغییر دهید.
3_امکان استفاده 2 طرفه
در بنر های شهری یا حتی تلویزیون های شهری معمولی این قابلیت قابل اجرا نیست. اما در استند های شهری امکان پخش دو تصویر در 2 طرف آن وجود دارد.با خرید یک استند دیجیتال شهری شما میتوانید تعداد قابل توجهی تبلیغات بر روی آن پخش پخش کنید.
4_تنظیم اندازه نمایشگر
در نمایشگر های ایستاده شهری ابعاد، ارتفاع و عرض قابل تایین توسط خریدار است.و همچنین در قالب، فرم و شکل نمایشگر محدودیت وجود ندارد.
به طور کل ال ای دی استند گذینه مناسب و مقرون به صرفه ای برای جایگزینی تلویزیون شهری در محیط های داخلی و خارجی است.
کاربری استند دیجیتال :
اگر در سطح شهر دقت کنید این کالا را پشت ویترین مغازه ها، جهت پخش تیزر های تبلیغاتی یا در ایستگاه مترو و بانک ها خواهید دید.
نوع داخل سالن آن نیز در ادارات و سازمان های دولتی و در غرفه های نمایشگاهی نیز استفاده میشود از دیگر کاربری این کالا شامل:
_پاساژ
_رستوران
_سالن های همایش
_هایپر مارکت
_هتل ها
ال ای دی های ایستاده در نوع خارج سالن با شدت نور بالا نیز تولید میشود که در پیاده روهای شهری نصب میشود.
اما در فضاهایی که نمایشگر نیاز به ارتفاع دارد تا دیده شود این کالا کربردی ندارد زیرا بر روی پایه نصب نمیشود.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان