تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

اندازه تلویزیون شهری

اندازه تلویزیون شهری
در این مقاله می‌خواهیم به یکی از مهم ترین عواملی که هر مشتری باید هنگام خرید و اجاره تلویزیون شهری به آن توجه کند بپردازیم. این عامل اندازه تلویزیون شهری است.
همانطور که میدانید تلویزیون شهری به عنوان دیگر خطاب میشود، مانند تلویزیون غول پیکر شهری، نمایشگر بزرگ، ال ای دی شهری، که تمامی این نام ها نمایانگر امدازه تلویزیون شهری هستند.مثلا وقتی کلمه غول پیکر به گوشتان میرسد تنها ابعاد غول آسا آن در ذهن پدیدار میشود.حال ما می‌خواهیم در اینو مقاله به این نکته توجه کنیم که ماهیت تلویزیون شهری به ابعاد بزرگ آن نیست و عواملی در تایین اندازه آن سهیم هستند.
اولین موردی که تلویزیون شهری را به یکی از مهم ترین و اساسی ترین راهای تبلیغاتی تبدیل کرده است جلب توجه کردن آن است. کلیه کارشناسان باور دارند تبلیغاتی بر روی تلویزیون شهری به طور خاصی مورد توجه قرار میگیرد و یکی از دلایل آن هم اندازه تلویزیون شهری است. زیرا اغلب تلویزیون های شهری در ابعاد بزرگ و در ارتفاع بالا قرار داده میشوند، و همچنین ترکیب رنگ همراه با حرکت که در صفحه نمایشگر به تصویر کشیده میشود چشم گیر خواهد بود.
اما باور اشتباهی که در ذهنیت خریداران تلویزیون شهری ایجاد شده است مربوط به اندازه تلویزیون شهری است. این باور که هرچه تلویزیون شهری بزرگ تر باشد چشم گیر تر است و تبلیغات در آن بازدهی بهتری دارد همیشه درست نیست.
ابعاد مناسب و کارآمد تلویزیون شهری موضوع اصلی هست که تمامی خریداران باید در رابطه با آن اطلاعات کافی را داشته باشند.
اندازه و کیفیت نمایشگر عوامل تایین کننده قیمت تلویزیون شهری هستند و قیمت هم تاثیر زیادی بر روی تصميم خریداران تلویزیون شهری دارد. به همین دلیل اطلاع از ابعاد مناسب از لزومات خرید تلویزیون شهری است.
_منظور از ابعاد تلویزیون شهری چیست؟
طول و عرض ثابت در تلویزیون های شهری فیکس ابعاد آن تلقی می‌شود،که با محاسبه ساده ضرب اعداد به دست میاید.
_اندازه تلویزیون شهری فیکس
تفاوت تلویزیون شهری ثابت با رنتال در مبحث ابعاد و اندازه به نوع کابینت های آن باز میگردد.
در تلویزیون شهری ثابث(فیکس) نحوه تولید به شکلی است که طبق خواست و سفارش مشتری ساخته میشود و امکان تغییر ابعاد آن پس از تولید و نصب وجود ندارد. کابینت و فریم تلویزیون شهری ثابت به صورت یک پارچه و سرتاسری تولید میشود. در نتیجه تصمیم گیری در رابطه با ابعاد تلویزیون شهری در نوع ثابت آن با کابینت های یکسره آهنی دشوار تر است، پس ادامه مقاله را بخوانید و دقت کافی را بخرج دهید.
_ابعاد تلویزیون شهری رنتال :
تلویزیون شهری رنتال که با نام هایی از جمله تلویزیون شهری سیار، تلویزیون شهری پرتابل نیز خطاب میشود. در روند تولید کاملا تفاوت دارند. اندازه تلویزیون شهری رنتال بر خلاف نوع ثابت آن قابل افزایش و کاهش است. نوع فریم تلویزیون شهری سیار از آلمینیوم سبک است و به صورت پنل های تکی تولید می‌شود و پازل وار کناره هم چیده می‌شود.اندازه تلویزیون شهری سیار یا رنتال کاملا قابل تغییر است. به طور مثال شما ابتدا 6 متر مربع تلویزیون شهری رنتال خریداری میکنید، پس از گذشت چند ماه به متراژ بیشتری نیاز پیدا می‌کنید. در این شرایط میتوانید به راحتی به فروشنده خود تماس بگیرید و به طور مثال 3 متر دیگر به تی وی خود اضافه کنید.
_عوامل تأثیر گذار بر اندازه تلویزیون شهری :
پس از شناخت تفاوت اندازه در انواع تلویزیون شهری می‌خواهیم به عوامل تاثیر گذار بر ابعاد نمایشگرها بپردازیم.
محل نصب:
زمانی که به خرید تلویزیون شهری میروید اولین سوالی که از شما خواهد شد، جهت معرفی محصول مناسب محل نصب تلویزیون شهری است.
نحوه نصب تلویزیون های شهری اغلب یا بر روی پایه های بلند فلزی است،مانند تی وی های نصب شده در اتوبان ها و بزرگراها، یا بر روی بدنه ساختمان ها.
محل نصب تلویزیون شهری بسته به وسعت دیدی که فراهم میکنه بر روی تایین ابعاد نمایشگر تاثیر می‌گذارد. به طور مثال تلویزیون شهری که در ارتفاع 10 متری از سطح زمین نصب میشود تا فاصله چندین متر قابل رویت است، در این شرایط نصب نمایشگر شهری با ابعاد بزرگ جایز است.
اما در مواردی دیگر مانند نصب تلویزیون شهری بر روی سر درب پاساژ یا مغازه اینطور نیست. اگر محل دقیق نصب کارشناسی نشود و تلویزیونی با ابعاد نامناسب حتی خیلی بزرگ هم نصب شود، نتیجه بلعکس صورت می‌گیرد.
پس همیشه با هزینه زیاد نمیشود بازدهی مطلوب حاصل کرد.اندازه تلویزیون شهری پس از کارشناسی مهندسان و نسبت به موقعیت نصب تایین میشود.
بودجه مالی :
همانطور که میدانید قیمت تلویزیون شهری به صورت متر مربع محاسبه میشود. یعنی ابعادی انتخابی شما پرداختی را تایین میکند. پس قبل از تصمیم گیری برای اندازه تلویزیون شهری بودجه خود را به فروشندگان اعلام کنید.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان