تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری تهران

تلویزیون های شهری تهران
کالای صنعتی مانند تلویزیون شهری که برای رشد و تکامل روند درآمدی تمامی فعالان اقتصادی استفاده میشود، بیشتر در پايتخت کشور به اوج قدرت خود دست یافته. تلویزیون های شهری تهران با حضور پر قدرت خود در سطح شهر رقیبان خود را با تک به تک از عرصه رقابت حذف نمود. به طوری که امروزه در هرجا که هستید وقتی به محیط بیرونی پای می‌گذارید، هر گوشه شهر تاثیرات اهمیت تلویزیون شهری را به چشم خواهید دید. تهران نیز به دلیل حضور بیشتر فعالان اقتصادی مانند تولیدکننده ها، فروشنده ها و پخش کننده ها قلب تبلیغات محیطی قرار گرفته است. تلویزیون شهری تهران مانند تلویزیون شهری نصب شده در شهرهای دیگر قابلیت های بخصوصی دارد که باعث همگیر شدن آن در کل جهان شده. به طوریکه در سالهای اخیر مشاهده شده است تلویزیون های شهری تهران مورد استفاده زیادی قرار گرفته، ماننده :

_اطلاع رسانی
اغلب تلویزیون و نمایشگر شهری را تابلو پیام رسان نیز می‌نامند. پیام رسان به معنای اطلاع رسان نیز هست. زمانی که یک نمایشگر غول پیکر شهری در مکانی پر بازدید مانند میدان اصلی شهر تهران نصب می‌شوند، بیشتر از هر رسانه دیگر مورد بازدید و توجه قرار گرفته است. به همین دلیل بهترین گذینه برای اطلاع رسانی است.
منظور از اطلاع رسانی از طریق نمایشگر های شهری پخش ویدئو یا تصاویری است که به منظور همه گیر کردن یک پیام انجام میشود. این پیام میتواند افتتاحيه یک فروشگاه، برگذاری ایونت های عمومی مانند جشن رمضان، فروش فوق العاده یا تخفیف ویژه.
یکی دیگر از راهای اطلاع رسانی از طريق نمایشگر شهری تابلوهای vms است. تابلو های vms در اتوبان ها و بزرگراها نصب میشود. که نوع اطلاع رسانی در آنها متفاوت است. تابلو vms بیشتر سرعت مجاز و فاصله بین شهر ها و عوامل دیگر که لازم به دانستن راننده است را پخش میکند.

_تبلیغات محیطی
از دیگر کاربرد های تلویزیون های شهری تهران می‌توان تبلیغات محیطی را نام برد. تبلیغات محیطی یکی از عواملی است که اقتصاد جامعه را به میزانی زیادی تحت تاثیر خود قرار داده. به طوری که یکی از اصلی ترین کاربردهای تلویزیون شهری تبلیغات محیطی اعلام شده است. تلویزیون شهری که برای پخش تبلیغات محیطی از آن استفاده میشود، تلویزیون شهری تبلیغاتی نام گذاری میشود. که خانواده بزرگتر آن تابلو های تبلیغاتی هستند، تابلوهای تبلیغاتی شامل تلویزیون شهری و بیلبورد ها بیشتر تبلیغات محیطی را پیش میبرند.
کاربرد تلویزیون شهری در بخش تبلیغات محیطی به صورتی است که با صاحبان کسب و کار طرف حساب هستند. کارفرمایان یا همان صاحبان کسب و کار مثلا در تهران با کانون های تبلیغاتی مطرح قرارداد میبندند و کانون های تبلیغاتی، تیترز ها را بر روی تلویزیون شهری پخش میکنند.
صنعت تبلیغات محیطی چندیست از تلویزیون شهری تبلیغاتی بیشتر از هر راه دیگری استقبال کرده است. زیرا تحقیقات نشان داده است که میزان تأثیر گذاری تلویزیون شهری تبلیغاتی بیشتر از راه های دیگر است. و توجه بیشتری را جلب میکند.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان