تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

اشتباهات رایج در خرید و نصب تلویزیون شهری

اشتباهات رایج در خرید و نصب تلویزیون شهری
ابر سازه های تلویزیون شهری به همان اندازه که با خرید و نصب صحیح تاثیر گذاری زیادی بر سطح شهر دارند، در صورتی که اشتباهاتب در روند خرید و نقب آن بوجود بیاید تاثیر مثبت خود را از دست میدهد.
ما در این مقاله می‌خواهیم درباره اشتباهات رایج در خرید و نصب تلویزیون شهری را شرح دهیم تا شما خریداران تلویزیون شهری را از مرتکب شدن به آنها بازداریم.
نکاتی در خرید تلویزیون شهری باید رعایت شود که عدم توجه به آنها باعث بروز اشتباهات عواقب زیادی از جمله زیان مالی می‌شود.پس اگر میخواهید خرید تلویزیون شهری موفقی داشته باشید به نکات زیر توجه کنید.
1_اندازه نمایشگر :
اندازه نمایشگر تلویزیون شهری نکته مهم و قابل توجهی است که همیشه باید به آن دقت کرد. همچنین ابعاد تلویزیون شهری باید متناسب با محل نصب آن باشد. اشتباهی که اغلب در نصب تلویزیون شهری مرتکب میشوند نسبت به ابعاد و اندازه است. اگر ابعاد تلویزیون شهری به طور دقیق اندازه گیری نشود پس از تولید به اختلال در نصب مواجه خواهید شد. به طور مثال تلویزیون شهری تبلیغاتی که بر روی سردرب مغازه ای نصب می‌شود، اگر ابعاد دقیق آن صحیح نباشد ممکنه است دید مغازه را از بیرون کور کند. در این شرایط خرید تلویزیون شهری نه تنها به تبلیغات و رونق کسب و کار آن مغازه کمک نکرده، بلکه باعث کمتر دیده شدن مغازه و ضرر مالی میشود.

2_نحوه نصب تلویزیون شهری :
یکی دیگر از اشتباهات رایج خرید و نصب تلویزیون شهری، اشتباه در نحوه نصب سازه است. به طور مثال نصب صحیح نمایشگر این است که پشت آن به مقدار مشخصی فاصله با دیوار داشته باشد.
در تلویزیون های شهری فیکس (ثابت) فاصله دار بودن سازه با دیوار پشت جزو الزامات است. زیرا یک فرد باید بتواند در پشت تلویزیون شهری تردد داشته باشد، هم برای امورات نصب، هم تعمیر.
همچنین جریان هوا باعث متعادل سازی دما تلویزیون شهری می‌شود.اگر این نکات در نصب تلویزیون شهری رعایت نشود ممکن است خرابی زود هنگام این محصول را شاهد باشیم.
_رعایت آوتدور و ایندور بودن:
بزرگترین اشتباه رایج در خرید نصب تلویزیون شهری نصب تلویزیون شهری ایندور در فضای خارج سالن است.
برخی خریداران زمانی که تلویزیون شهری ایندور رنتال خریداری میکنند، چون امکان جابجایی کل نمایشگر به راحتی وجود دارد آن را در فضاهای سرباز هم نصب میکند. دقت داشته باشید با این اشتباه نابودی تی وی خود را با دست خود رقم زده‌اید.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان