تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

نمایشگر شهری

نمایشگر بزرگ شهری
اصطلاحا به تی وی های غول پیکر و بزرگی که در سطح شهر و مکان های پرتردد شهری نصب میشود تلویزیون شهری یا نمایشگر شهری میگویند.
نمایشگر بزرگ شهری همانطور که از نامش پیداست صفحه ای با ابعاد بزرگ برای نمایش دادن تیزر و عکس در سطح شهر است.
با ورود این محصول صنعتی به عرصه های تجاری مانند تبلیغات روز به روز مخاطب های بیشتری را به خود جذب کرد. نمایشگر  شهری در مکان هایی مانند:
_اتوبانها و آزادراها
_میادین و چهارراها
_پارک ها و مراکز تفریحی
_همایش ها و کنسرت ها
-سردرب مغازه ها و مراکز خرید
نصب می شوند.
یکی از علل محبوبیت این محصول بین مردم و استقبال مخاطبان برای خرید و اجاره نمایشگر شهری کاربری آن است.
مهم ترین کاربری نمایشگر شهری پخش تبلیغات است. از چندی پیش جایگاه مهمترین مهره تبلیغات محیطی را نمایشگر شهری به خود اختصاص داد.
نمایشگر های غول پیکر شهری اغلب پس از نصب در مکان های مشخص شده شروع به فعالیت میکنند. روند تبلیغات نمايشگر های شهری به این صورت است که هرکدام از صاحبان مشاغل و کسب و کار تیزر تبلیغاتی خود را به کانون های تبلیغاتی میسپارند، و کانون های تبلیغاتی نیز آن محتوا را طبق برنامه زمان بندی تایین شده به نمایشگر شهری می‌دهد. منظور از برنامه زمان بندی تایین شده تعداد دفعات پخش آگهی بر روی نمایشگر در طول روز و مدت زمان آن است.
از دیگر کاربری های نمایشگر شهری که باعث جذب خریداران میشود امکان کسب درآمد از طریق اجاره نمایشگر شهری وجود دارد. اغلب خریداران نمایشگر شهری پس از خرید آن را به صورت روزانه یا مدت زمان بیشتر اجاره میدهند. امکان اجاره نمایشگر شهری به برای نوع  سیار آن وجود دارد. در این نوع کالا یعنی نمایشگر شهری سیار جابجایی کل سازه با سهولت کامل انجام میشود.
نمایشگر شهری در قالب دیگر نیز عرضه میگردد به نام تابلو vms . این نوع تابلو ها در فضاهای خارجی و بیشتر در اتوبان ها نصب میگردد. تابلو های vms از خانواده نمایشگر شهری وظیفه اطلاع رسانی به رانندگان را دارند. اطلاعاتی مانند سرعت مجاز در اتوبان، حد فاصل تا اولین دوربین پلیس، عوارضی های بین راه و....

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان