تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

اجاره نمایشگر شهری

اجاره نمایشگر شهری
نمایشگر شهری یا ویدئو وال (video wall) امروزه در فضاهای عمومی و حتی خصوصی کاربرد زیادی دارد. فضاهای عمومی اعم از پارک ها، میادین و چهارراها، اتوبان ها. و فضاهای خصوصی مانند مجالس و مهمانی ها، تالارهای عروسی و ایونت ها...
این محصول پر طرفدار با قابلیت های مختلفی که دارد جهانیان را تحت تاثیر قرار داده. از قابلیت های آن میشود به امکان اجاره گرفتن یا اجاره دادن نمایشگر شهری اشاره کرد.
اجاره نمایشگر شهری یکی از قابلیت های محبوب این محصول است، به طوری که میانگین آمار اجاره نمایشگر شهری هر ساله از آمار خرید و فروش نمایشگر شهری بیشتر است.
یکی از دلایل محبوبیت اجاره نمایشگر شهری محدودیت بودجه مالی متقاضی است. همانطور که میدانید قیمت نمایشگر شهری به نسبت کیفیت آن هزینه قابل توجهی است. برخی خریداران نمایشگر شهری هم نیاز زیادی به تهیه و نصب نمایشگر شهری دارند هم توانایی مالی کافی را برای خرید نمایشگر شهری ندارند. در این صورت گذینه اجاره نمایشگر یا تلویزیون شهری بهترین راه است. اگر تا به امروز درباره اجاره این محصول و مزایای آن نمی‌دانستید ادامه مقاله را حتما مطالعه بفرمایید.
شاید تا بحال وجود نمایشگر شهری را در مکان های مختلف مشاهده کرده باشید. در خیلی از آن موارد خریداری صورت نگرفته. به طور مثال گروه های موسیقی، دی جی و ارکستر هایی که در مراسم های مختلف برای افزایش زیبایی و جلوه صحنه از نمایشگر شهری استفاده میکنند.
در اکثر اینگونه فعالیت ها تلویزیون شهری به صورت روزانه یا هفتگی اجاره داده می‌شود،در این صورت هم هزینه تمام شده برای مصرف کننده به مقدار قابل توجهی کمتر می‌‌شود که خود اهمیت زیادی دارد و هم امکان اجاره تی وی مجددا وجود دارد.
و اما یکی دیگر از دلایل استقبال از اجاره نمایشگر شهری امکان کسب درآمد از این راه است. در صورتی که خریداران نمایشگر رنتال یا سیار خریداری کنند که قابلیت حمل و نقل داشته باشد، میتوانند آن را اجاره دهند، در این صورت امکان کسب درامدی برایشان ایجاد خواهد شد. اجاره نمایشگر شهری جزو رایج ترین کسب و کارهای امروزه قرار گرفته است.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان