تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

تاثیر تابلو ال ای دی بر روی فضاهای شهری

تاثیر تابلو ال ای دی بر روی فضاهای شهری:
از چندی پیش فضاهای شهری عمومی شروع به تغییر کرد. این تغییرات بیش از هر چیز به زیباسازی شهری کمک شایانی کرد. به طوری که امروزه شهرداری هر منطقه در تلاش است فضاهای عمومی شهری را از راهای مختلف تجهیز کند.از نظر کارشناسان بین المللی فضاهای عمومی شهری نباید تنها به محل عبور و مرور مردم تبدیل شود، یکی از روش هایی که می توان فضای شهری را به معبد امن شهروندان نزدیک کرد.شبیه سازی آن با فضای خانه افراد است،جایی که احساس امنیت میکنند و اکثر وقت خود را می‌گذرانند . تابیه تلویزیون شهری به جای تلویزیون خانگی و همچنین نصب مبلمان شهری می‌تواند گذینه های مناسبی باشد برای بالا بردن سطح کیفیت فضاهای شهری باشد. طراحی فضاهای سبز خاص که جلوه زیبای پارک ها و میادین می‌شود نیز یکی از راهای زیباسازی شهری است. گسترش هرروزه این عوامل و پر رنگ شدن آنها در محیط های شهری باعث پیشرفت تقاضای شهرداری ها و سازمان های دولتی برای نصب نمایشگر شهری بوده است.
حال در این مقاله میخواهیم به تاثیر تابلو ال ای دی بر روی فضاهای شهری عمومی صحبت کنیم.
منظور از تابلو ال ای دی همان تلویزیون شهری یا نمایشگر شهری است که تاثیری چشم گیر در فضاهای عمومی شهری دارند. یکی از استفاده نمایشگر شهری آوتدور در محیط شهری، نصب آن بر روی سر درب مغازه های تجاری و مراکز خرید بزرگ است. این کاربرد تابلو ال ای دی یا نمایشگر شهری تاثیر زیادی بر روی بینندگان و عابران دارد. بر اساس آخرین تحقیقات کارشناسان تبلیغات رسانه ای و محیطی آمار نشان داده که 73% از مردم مراکز خریدی را انتخاب می کنند که مجهز به نمایشگر شهری تبلیغاتی است. زیرا به صورت ناخودآگاه عناصر رنگ، نور و حرکت کنار یکدیگر جلب توجه کرده و مخاطبان را به خود جذب میکند. بر اساس این گزارش جدا از تاثیر تابلو ال ای دی بر روی فضاهای شهری این محصول که نمایشگر شهری هم خطاب می‌شود بر روی کسب وکارها و رونق اقتصادی شهر هم کمک می کند. از دیگر تاثیرات تابلو ال ای دی بر روی فضاهای شهری قابلیت اطلاع رسانی گسترده در سطح شهر است. پرسه اطلاع رسانی در سطح شهر بیشتر توسط تابلو ال ای دی (نمایشگر شهری) و در مکان های پرتردد انجام می‌شود. اغلب نمایشگر شهری در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد نصب می‌شوند، به همین سبب هنگامی که نیاز به همگیر شدن پیامی باشد از نمایشگر های شهری استفاده می شود. اطلاع رسانی از طریق نمایشگر شهری راهی هوشمندانه است، به این سبب که همزمان تعداد زیادی از مردم از آن با خبر می‌شوند. زیرا 52% از افرادی که حتی به صورت اتفاقی چشمشان به نمایشگر شهری و محتوا در حال پخش آن می‌افتد قادر به یادآوری آن هستند، یعنی نصف بیشتر عابران به صورت ناخداگاه متوجه نمایشگر شهری می شوند. تابلو ال ای دی شهری با کاربری های متفاوت خود توانسته است انقلاب شکوهمندی در صنعت زیباسازی شهری به پا کند.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان