تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

نمایشگر شهری p5

نمایشگر شهری p5
از چندی پیش تا به امروز مخاطبان دنیای صنعت ، رویکردی متفاوت و خارق العاده به نمایشگر شهری داشته اند. حاصل رویکرد و استقبال مخاطبان از این کالا، پیشرفت در روند تولید تلویزیون شهری بود. منظور از پیشرفت در روند تولید تلویزیون شهری ، تنوع در تولید و عرضه قدرتمند به بازار است. نمایشگر شهری در ابتدای روند تولید تنها به صورت تابلو ال ای دی یا تابلو روان های تک رنگ بود. پس از مدتی و با راه یافتن بیشتر تکنولوژی در این صنعت تابو ها توانایی تولید رنگ های مختلف را داشتند.  به همین ترتیب نمایشگر شهری فول کالر(full color) تولید شد. اما همچنان کیفیت تصویر در سطح متوسطی قرار داشت. به طور مثال نمایشگر شهری فول کالر دات پیچ 10،یا p10. اما امروزه با حضور بیشتر تکنولوژی‌ در این صنعت تولید کنندگان نمایشگر شهری توانسته اند کیفیت تصویر 4k را به تصویر بکشند.
نمایشگر شهری دات پیچ 5 (p5) یکی از محصولاتی است که کیفیتی مثال زدنی دارد. این نوع تلویزیون شهری انقلابی در تی وی های آوتدور بوجود آورد.
کیفیت نمایشگر شهری p5:
شاید یا کنون شنیده باشید که در نمایشگر های شهری آوتدور بیشتر استحکام و شدت نور حرف اول را میزند، و در نمایشگر های داخل سالن بیشتر ظرافت و کیفیت تصویر. اما نمایشگر شهری p5 توانسته است تمامی این قابلیت ها را یکجا به اجرا درآورد.در این محصول فاصله هر پیکسل ال ای دی با پیکسل مجاور 5 میلی متر است، یعنی 40000 ال ای دی در هر متر مربع قرار گرفته است. و هرچه تعداد ال ای دی ها در هر متر مربع بیشتر باشد کیفیت نمایشگر شهری به مراتب بالا تر است. این قابلیت باعث می شود که صفحه نمایشگر تلویزیون شهری حتی از فاصله نزدیک دانه دانه نباشد، زیرا فاصله ال ای دی ها به هم نزدیک است.
دوام نمایشگر شهری p5:
تمامی تلویزیون های شهری اوتدور قابلیت های همچون استحکام، مقاومت و سازگاری با محیط خارجی را دارند. و نمایشگر شهری p5 هم از این قاعده مستثنی نیست. این نوع تلویزیون شهری هم مانند انواع دیگر نمایشگر های outdoor ضد آب، ضد ضربه و ضد گرد و غبار است. نوع خاص ماژول های استفاده شده و استاندارد ip65 آن و همچنین ماسک ماژول خاص به کار برده شده، این قبلیت ها را ایجاد می‌کند.
شدت نور نمایشگر شهری p5:
شدت نور نمایشگر دات پیچ 5 بیش از 7000 nits است. این عدد به این معنا است که تصویر در حال پخش در صفحه نمایشگر تلویزیون شهری در طول مدت روز، حتی زمانی که نور آفتاب به صورت مستقیم بر آن می‌تابد کیفیت بالا تصویر باقی میماند. به اصطلاح این نمایشگر ها روز دید است. نکته جالب توجه این است که قابلیت تنظیم شدت نور نیز وجود دارد. به طور مثال در شب اگر بخواهید مصرف برق را کاهش دهید می‌توانید شدت نور نمایشگر شهری را در شب کم کنید.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان