تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

انواع نمایشکر شهری سیار

 انواع نمایشگر شهری سیار 

تولید نمایشگر های شهری جزو فعالیت های صنعتی است که تا به امروز روند صعودی رو به رشدی را پیموده است. به طوری که در حال حاضر برای انواع مصارف گونه ای از نمایشگر شهری وجود دارد. ما در این مقاله در صدد هستیم چند نمونه از انواع نمایشگرهای شهری سیار و کاربرد آن ها را شرح دهیم.
1_نمایشگر ماشین های سیار:
در برخی موارد که حتما در خیابان های شهر مشاهده کرده اید، نمایشگر های بزرگی بر روی ماشین های سنگین همچون کامیون ها نصب می شود،که یکی از مرسوم ترین روش های تبلیغات محیطی است. نمایشگر ماشین های سیار اغلب در حال رفت و آمد و تردد در محیط های شهری هستند. در این صورت میانگین تعداد افرادی که در طول روز این نمایشگر شهری سیار را می‌بینند به مراتب بیشتر از نمایشگر های شهری است به طور ثابت در گوشه ای از شهر نصب می شود.. با این تفاسیر که یکی از مهم ترین اهداف تبلیغات دیده شدن توسط مردم است این نمایشگر ها کمک شایانی به صنعت تبلیغات کرده است.نصب نمایشگر شهری سیار ماشینی به کمک یک اسکلت و چارچوب انجام میشود و قابلیت تنظیم ارتفاع نیز دارد، مثلا تا 3 الی 4 متر بالا می‌رود. قیمت انواع نمایشگر شهری سیار قابل نصب بر روی ماشین نیز بر اساس جنس اسکلت آن و همچنین مدل ماشین تایین می‌شود.

2_نمایشگر شهری رنتال:
یکی دیگر از انواع نمایشگر شهری سیار نوع رنتال آن است. کلمه رنتال از رنت(rent) به معنی اجاره گرفته شده است. پس نمایشگر رنتال قابل اجاره کردن و اجاره دادن است. قابلیت قابل حمل ونقل بودن این محصول وجه تمایز آن با باقی تلویزیون های شهری است. نوع کابینت آن از جنس آلمینیوم فشرده است که باعث سبکی وزن و سهولت در جابجایی آن می‌شود. قیمت اجاره نمایشگر شهری رنتال به صورت متر مربع محاسبه می شود. همچنین تعداد روز هایی که نمایشگر به اجاره می رود در قیمت آن تاثیر دارد. کاربری های زیاد نمایشگر شهری رنتال باعث فروش بیشتر آن نسبت به انواع دیگر شد، زیرا خریداران علاوه بر استفاده آن در مکان های مختلف، می توانند اجرا دهند و کسب درآمدی از این راه برای خود ایجاد کنند. تالار های عروسی، گروه های ارکستر، دی جی ها، سالن های همایش و کنسرت ها. از نمایشگر شهری رنتال استفاده می‌کنند. اغلب کسانی که به فکر اجاره نمایشگر شهری هستند نگرانی در زمینه نصب و راه اندازی آن دارند.لازم به ذکر است که، نصب نمایشگر شهری رنتال به کمک اوپراتور مخصوص آن آموزش داده می‌شود، و تنها با یک بار آموزش کامل نیز نظر گروه پشتیبانی، خریداران و اجاره کنندگان به راحتی میتوانند این عمل را انجام دهند. راه اندازی نمایشگر شهری رنتال نیز از طریق نرم افزار های خاصی انجام می‌شود که با نصب بر روی لپ تاپ خود می‌توانید اطلاعات و دادها را بر روی صفحه نمایشگر تلویزیون شهری کنترل کنید. در این مقاله با انواع نمایشکر شهری سیار آشنا شدید، برای کسب اطلاعات و قیمت ها با دفاتر مرکزی فروش و اجاره نمایشگر شهری تماس بگیرید.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان