تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

انواع نمایشگر شهری آوتدور

انواع نمایشگر شهری آوتدور
همانطور که میدانید کلیه نمایشگرهای شهری دارای انواع مختلف است که برای کاربری های متفاوت ساخته شده است. به طور مثال نمایشگر های شهری در دو نوع کلی آوتدور و ایندور یا به بیان دیگر نمایشگر شهری داخل سالن و نمایشگر شهری بیرون سالن نام گذاری می‌شود.
که هر کدام از آنها نیز دسته بندی می‌شود و انواع دارد.پیش از این درباره انواع نمایشگر شهری سیار و کاربرد آن صحبت کردیم. و در این مقاله می‌خواهیم درباره انواع نمایشگر شهری آوتدور یا خارج سالن صحبت کنیم.
نمایشگر شهری خارج سالن یا آوتدور دارای قابلیت های مختلف از جمله ضد آب، ضد ضربه، ضد گرد و غبار و روز دید هستند. این قابلیت ها به این محصول کمک می‌کند تا بتوانند در محیط های خارجی دوام کافی را داشته باشد و نسبت به شرایط گوناگون آب و هوا از بین نرود.
انواع نمایشگر شهری آوتدور شامل:
_نمایشگر شهری نصب شده بر روی سردرب پاساژ ها و مراکز تجاری :
این نوع از انواع نمایشگر شهری آوتدور همانطور که در تیتر اشاره کردیم قابل نصب بر روی سردرب پاساژها و مراکز تجاری است. کاربرد این نوع نمایشگر شهری آوتدور بیشتر تبلیغات است. تبلیغات در نمایشگرهای شهری بیرون سالن ثابت کرده که بیش از 70% مردم خرید از مراکزی را انتخاب میکنند که از تبلیغات محیطی بیشتر بهرمند است.حتی 33% از عابرین برای توجه به نمایشگر های تبلیغاتی مکث میکنند و قادرن تا مدت ها بعد آن پیام را به یاد بیاورند. به طور کل خرید و نصب نمایشگر شهری تبلیغاتی آوتدور بر روی سردرب مراکز تجاری و پاساژ ها 37 % احتمال خرید را بیشتر میکند.به همین سبب وجود این نمایشگر های شهری تاثیز بسزایی در روند پیشرفت تبلیغات محیطی دارد. همچنین از دیگر تاثیرات استفاده از نمایشگر شهری خارج سالن رونق کسب و کار و درآمد فعالان اقتصادی است.
_نمایشگر شهری اتوبان ها و آزادراها :
یکی دیگر از انواع نمایشگر شهری آوتدور تلویزیون غول پیکر شهری خطاب می‌شود. این نمایشگر ها هم بیشتر کاربرد تبلیغاتی دارند، گاهی نیز برای اطلاع رسانی به مردم در مکان های پر رفت و آمد شهری نصب می‌شود. در برخی موارد دیگر نیز نمایشگر شهری آوتدور بازی های جام جهانی یا برنامه های تلویزیونی که برای عموم جالب است را پخش میکنند. این نوع نمایشگر های شهری بر روی پایه های بلند نصب می‌شود و اغلب به صورت 24 ساعت روشن هستند.
_اسکوربورد های ورزشی:
اسکوربورد ورزشی یکی از تولیدات گروه صنعتی ال ای دی پانل است. این محصول پر طرفدار یکی دیگر از انواع نمایشگر شهری آتدور است. این نوع نمایشگر ها برای به تصویر کشیدن نتایج مسابقات و بازی های متفاوت از جمله فوتبال، بسکتبال، والیبال، تیراندازی، شنا، تنیس، اسب سواری و ورزش های دیگر است. اسکوربرد ورزشی باید قابلیت ضد ضربه داشته باشد، زیرا در بیشتر موقیت هایی که نصب می‌شوند امکان برخورد های شدید توپ وجود دارد. اسکوربورد های آوتدور در ابعاد بزرگ و غول پیکر تولید می‌شود، زیرا باید امکان مشاهده صفخه نمایشگر آن در کل فضا ورزشگاه امکان پذیر باشد. به طور مثال اسکوربورد ورزشگاه آزادی علاوه بر ابعاد بزرگ فابل توجه اش،دارای زاویه دید 165 درجه نیز است. زاویه دید و شدت نور اسکوربورد ورزشی یکی از نکاتی است که حتما در زمان خرید باید بررسی شود.
این بود چند نوع از انواع نمایشگرهای شهری آوتدور و کاربردهایشان.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان