تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

ماژول نمایشگر شهری

ماژول نمایشگر شهری
تلویزیون شهری به طور کل نوعی نمایشگر دیجیتال است، به همین سبب نمایشگر شهری نیز خطاب می شود.این نمایشگر دیجیتال شهری از تعدادی اجزا و قطعات تشکیل می‌شود و اساسا این قطعات هستند که یک پیکر نمایشگر شهری را کامل می‌کنند. هرکدام از قطعات نمایشگر شهری دارای وظیفه ای در مسیر فرایند اصلی این محصول هستند. که پخش تصویر با کیفیت و 4k نمایشگر شهری حاصل عملکرد درست و صحیح هرکدام از این قطعات است. همچنین وجود اختلال و خرابی در هر قسمت از آنها می‌توان وجود مشکل در تصویر نمایشگر را ایجاد کند. ما در این مقاله می‌خواهیم درباره قطعه ای از نمایشگر شهری به نام ماژول صحبت کنیم. ماژول نمایشگر شهری یکی از اصلی و اساسی ترین قطعات موجود در نمایشگر است.
ماژول به قطعاتی بلوک مانند گفته می‌شود که با کنار هم قرار گرفتن آنها یک کابینت تلویزیون شهری کانل می‌شود. همچنین با کنار هم قرار گرفتن کابینت ها یک نمایشگر شهری کامل می‌شود.
ماژول نمایشگر شهری نیز مانند قطعات دیگر آن در انواع مختلف تشکیل شده است. که این تنوع در نوع ماژول ها بیشتر در پیکسل led آنها خلاصه می‌شود.
_انواع ماژول نمایشگر شهری :
نوع ماژول نمایشگر شهری مهم ترین عامل تایین کننده قیمت نمایشگر شهری است. زیرا تفاوت در ماژول به طور کامل نوع تلویزیون شهری را تغییر میدهد.
ماژول آوتدور: این نوع ماژول نمایشگر شهری دارای قابلیت های زیادی نسبت به انواع دیگر است. به طور مثال دارا بودن ماسک ماژول. ماسک ماژول باعث می‌شود که در صورتی که این قطعه خیس شود، آب به درون سایر قطعات تلویزیون شهری نفوذ نکند،و باعث خرابی یا حتی سوختن قطعات درونی مانند برد کنترلر می شود. اما ماسک ماژول نمایشگر شهری باعث جلوگیری از بروز این اتفاقات می‌شود. و یک ماژول معمولی را تبدیل به ماژول آوتدور یا ماژول بیرون سالن می‌کند. ماژول آوتدور، نمایشگر شهری آوتدور را تشکیل می‌دهد. نمایشگر شهری آوتدور هم مناسب برای نصب در فضاهای باز و بیرونی است.
_ماژول ایندور : نوع دیگر ماژول نمایشگر شهری ،ماژول ایندور است. ماژول ایندور که تشکیل دهنده نمایشگر شهری ایندور است، از ظرافت بیشتری نسبت به نوع آوتدور آن برخوردار است. اما قابلیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن را دارا نیست.امروزه تولید کنندگان توانسته اند کیفیت و رزولیشن بالایی در ماژول های ایندور پیاده کنند.
خرید و فروش ماژول نمایشگر شهری به اندازه خرید و فروش خود نمایشگر شهری طرفدار دارد.
ال ای دی پانل اولین وارد کننده ماژول نمایشگر شهری با گارانتی در ایران.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان