تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

قدرت تلویزیون های غول پیکر در دنیای امروز

در عصری که همه چیز به سمت نمایش دادن تصاویر بر روی صفحات نمایش کوچک پیش می‌رود، تلویزیون های غول پیکر معجزه‌های بزرگ برای تجربه جدیدی از دنیا هستند. نمایشگرهای بزرگ یا صفحات نمایشگر غول پیکر، از فناوری صوتی و تصویری بی‌نظیری ساخته شده‌اند که بهترین تجربه سینمایی را به مخاطب منتقل کنند. تلویزیون های غول پیکر قدرت نمایش و وضوح خیره کننده‌ای داشته و مخاطب را به خود جذب می‌کنند و همین جذب مخاطب است که امروزه یکی از بهترین راه‌های تبلیغات در دنیا به شمار می‌آید.

چند دهه پیش‌تر، بیلبوردها یکی از راه‌های تبلیغاتی بسیار پرارزش محسوب می‌شدند که در شهرها، جاده‌ها و خیابان‌ها  دیده می‌شد ولی از آنجا که در دنیای پویایی زندگی می‌کنیم و همیشه نیاز به تجربیات جدید در بشر وجود دارد، بازاریابان مجبور به خلق روش‌های نوین تبلیغاتی هستند تا بتوانند مخاطبین بیشتری به خود جذب کنند.

خلاقیت، تبلیغات را افزایش می‌دهد و البته از سایز و اندازه نیز نباید غافل بود! هرچه تبلیغات شما بیشتر به چشم بیاید، امکان جذب مخاطب بیشتر خواهد بود. مخاطب بیشتر، فروش بیشتر! تلویزیون های شهری غول پیکر به مانند یک معجزه وارد صنعت تبلیغات شدند و این صنعت را زیر و رو کردند. این تلویزیون‌ها محصولات را به بهترین شکل ممکن به مشتریان معرفی کردند و امروزه نقش پررنگی در صنعت تبلیغات داشته و سهم بزرگی به خود اختصاص داده‌اند.

یک تصور اشتباه در باور عموم مورد صفحات نمایش وجود داشت و آن هم این بود که هرچه صفحه نمایشگر بزرگتر باشد، از کیفیت تصویر کاسته می‌شود. این تصور اصلا درست نیست!صفحات نمایشگر ال ای دی به لحاظ کیفیت بالایی که ال ای دی دارد، همچنین کیفیت ساخت خود صفحه نمایشگر، دارای وضوح تصویر بسیار بالایی هستند و بر اساس شرایط محیطی ساخته می‌شوند، به طوری که حتی در نورمستقیم آفتاب نیز بهترین، شفاف‌ترین و واضح‌ترین تصویر را به بیننده ارائه می‌دهند.  

از آنجا که بسیاری از تلویزیون های غول پیکر شهری در محیط‌های باز و زیر نور مستقیم آفتاب قرار می‌گیرند، باید ویژگی‌هایی را شامل شوند:

 ضد آب بودن

ضد آب بودن این صفحات نمایش غول پیکر، از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است، زیرا که ممکن است این صفحات در مناطق رطوبتی و باران‌خیز استفاده شوند. ضد آب بودن و مقاوم بودن در برابر آب و رطوبت یکی از شروط اصلی تایید کیفیت این صفحات نمایش است.

همچنین پس از مدتی برای پاک کردن گرد و خاک نشسته بر روس تلویزیون های غول پیکر نیاز به شستشوی تخصصی است و همین دلیلی دیگر برای ضد آب بودن این صفحات است. 

 وضوح تصویر در نور خورشید

از آنجا که صفحات نمایش کوچک و رایج مانند گوشی‌های همراه، در نور مستقیم آفتاب به علت تابش مستقیم و نور شدید، دید کاربر را با اشکال مواجه می‌کنند، این تصور غلط وجود دارد که صفحات نمایشگر برای نمایش تصویر در نور شدید آفتاب با مشکل مواجه می‌شوند. این در حالیست که طراحی تلویزیون های غول پیکر به نحویست که در جاده‌ها، خیابان‌ها و محیط باز نصب شوند. بنابراین در آن‌ها صنعتی به کار رفته است که باعث می‌شود بهترین وضوح تصویر در نور مستقیم و شدید آفتاب را به شمما ارائه دهند.

 ضد ضربه

از آنجا که تلویزیون های غول پیکر شهری outdoor در محیط و فضای باز نصب می‌شوند، لازم است ضد ضربه باشند. چرا که ممکن است ناخواسته اجسام متفاوتی به سمت آن‌ها پرتاب شود.

  قابلیت نمایش هرگونه فرمت تصویر و فیلم

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در تلویزیون های غول پیکر قابلیت نمایش فرمت‌های گوناگون تصویر و کلیپ است که به راحتی نمایش دهد. زیرا هر تولید کننده و کسب و کاری، تصاویر و یا کلیپ‌های معرفی محصول خود را با فرمتی مشخص تولید می‌کند. بنابراین لازم است گستره نمایش فرمت‌های مختلف در این صفحات نمایشگر غول پیکر،وسیع باشد.

پورت های اچ دی ام ای و یو اس بی

تلویزیون های غول پیکر شهری باید دارای پورت های اچ دی ام ای و یو اس بی باشند که به راحتی بتوان از طریق این پورت‌ها نمایش زنده را به خوبی و بدون مکث و شکاف انجام داد.

عدم وجود شکاف

تلویزیون های غول پیکر شهری باید وضوح تصویر بالا و نمایش یکپارچه و بدون وجود هیچگونه شکاف داشته باشند.

خرید و خدمات پس از فروش

اگرچه تلویزیون های غول پیکر به لحاظ نوع و شرایط استفاده، با کیفیت بالا و بسیار مقاوم ساخته می‌شوند، اما برای خرید لازم است از شرکتی معتبر خریداری شوند که انواع روش‌های فروش را برای سهولت و جلب رضایت مشتری ارائه می‌دهد و همچنین هدف شرکت، فقط فروش محصول نیست! بلکه هدف ارائه خدمت به مشتری است. همچنین از خدمات پس از فروش فوری و بدون قید و شرط برخوردار است. از تایید محصول توسط سازمان نظام مهندسی اطمینان حاصل نمایید.

شرکت ال ای دی پانل کیفیت و وضوح تلویزیون های شهری خود را تضمین کرده و با اطمینان خاطر به مشتریان عزیز عرضه می‌دارد. با ال ای دی پانل همراه باشید.

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان