تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق الستوم- پلاک 754
02144299755
09124792213
  • led-panel-1.jpg
  • led-panel-6.jpg
  • led-panel.jpg

فروش تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

فروش قطعات تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری

از سازه تلویزیون شهری چه می دانید؟

زمانی که تلویزیون شهری به مرحله ساخت می‌رسد، حال زمان نصب آن فرا میرسد. نصب کردن تلویزیون شهری بسته به نوع محیط متفاوت است. برخی از تلویزیون‌های شهری را بر روی دیوار و برخی دیگر باید بر روی پایه مخصوصی که توانایی تحمل وزن آن صفحه نمایش را داشته باشد، نصب شود. این پایه با تمام متعلقاتش سازه نامیده می‌شود. اینگونه سازه‌ها باید به گونه‌ای ساخته شوند که نه تنها وزن تلویزیون را به خوبی تحمل کرده، بلکه تلویزیون غول پیکر را در ارتفاع مناسبی مانند میادین شهرها یا کنار جاده‌ها قرار می‌دهند تا به راحتی در دید عموم باشد.  برای ساخت سازه تلویزیون شهری لازم است به نکاتی دقت داشت:

محل نصب سازه تلویزیون شهری

بیش از هر چیزی باید به محیط و محل نسب سازه تلویزیون شهری دقت داشت. قرار است تلویزیون شهری یا صفحه نمایش غوو پیکر در چه شهری با چه شرایط آب و هوایی نصب و استفاده شود؟ پایه و سازه‌ ای که برای محیط گرمسیر در نظر گرفته می‌شود، بسیار با پایه و سازه‌ ای که برای مناطق سردسیر استفاده می‌شود، متفاوت است. برای سازه تلویزیون شهری در مناطق گرمسیر لازم است کولر مخصوص یا خنک کننده نصب شود و در مناطق مربوط و باران‌خیز به درخواست مشتری، می‌توان بر روی صفحه نمایش کرکره برقی نصب کرد. در ضمن، زمین برای قرار دادن پایه سازه مناسب باشد و خاک آن به نحوی نباشد که سازه جابجا یا کج شود.همچنین، نصب سازه در کنار تیر چراغ برق، درخت، دیوار و یا هر چیز دیگری که افراد سوجو بتوانند از آن سو استفاده کنند، ممنوع می‌باشد. اگرچه تلویزیون های شهری oudoor به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بهترین تصویر را حتی در نور مستقیم آفتاب به نمایش بگذارند ولی برای دید بیشتر، بهتر است سازه و تلویزیون شهری در معرض نور مستقیم خورشید نباشد.

ابعاد تلویزیون شهری

ابعاد صفحه نمایش در انتخاب سازه تلویزیون شهری بسیار مهم است. وزن و ابعاد صفحه نمایش تعیین کننده سازه خواهد بود و بر اساس همین ابعاد فندانسیون، تعداد پایه‌های سازه و انتخاب جنس ستون‌ها صورت می‌گیرد. هرچه ابعاد یک تلویزیون شهری بیشتر باشد، به طبع گودالی که برای نگهداشتن پایه ستون ایجاد می‌شود، بزرگتر، بدنه سازه محکم‌تر بوده و جنس فلز ستون‌ها مستحکم‌تر انتخاب خواهد شد.

درجه حرارت محیطی

همانطور که اشاره شد، در مناطق گرمسیر، بخصوص در فصل تابستان، لازم است از کولر گازی برای خنک کردن منبع تغذیه تلویزیون شهری استفاده شود. منبع تغذیه در یک دمای خاص بین صفر تا 25 درجه سانتیگراد کار می‌کند و به محض بالا رفتن دما، دستگاه از کار می‌افتد و احتمال آسیب رسیدن به صفحه نمایش وجود دارد. بنابراین باید کولر را بر روی دمای 25 درجه تنظیم کرد تا به محض بالا رفتن دمای درونی سازه، کولر به طور اتوماتیک روشن شده و دما را یکسان نگه دارد.

هزینه‌ سازه تلویزیون شهری

هزینه سازه با توجه به میزان درخواست مشتری بر اساس امکاناتی که بر روی سازه نصب می‌شود، متغیر است. به طبع، اضافه کردن امکاناتی نظیر کرکره برقی، کولر گازی، نوع آلیاژ به کار رفته در سازه تلویزیون شهری و غیره، همگی موجب افزایش قیمت پایه و سازه خواهد شد.

امنیت سازه

یکی دیگر از مسائل بسیار مهم در ساخت سازه تلویزیون شهری امنیت آن به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری می‌باشد. همچنین مکان قرار گرفتن سازه و نحوه دسترسی اپراتور به سازه بسیار مهم است.

فردی که مسئول برنامه‌دهی به سازه است، باید مورد تایید و دارای صلاحیت از جانب شرکت کارفرما باشد و مسئولیت به دست چندین نفر نباشد. در این صورت شرکت فروشنده هیچ مسئولیتی را متقبل نخواهد شد.

برنامه قفل نرم افزار از دیگر مسائل مهمی است که باید رعایت شود. نرم افزار سازه تلویزیون شهری باید دارای قفل بوده و فقط اپراتور مربوطه بتواند آن را راه‌اندازی کند.

ال ای دی پانل در فاکتور اولیه فقط قیمت تلویزیون شهری را قید می‌کند و در صورت همکاری و توافق، کارشناسان به محل نصب رفته و پس از بررسی تخصصی محیطی برای نصب سازه تلویزیون شهری بسته به تجهیزات مورد نظر، قیمت کل را تخمین می‌زنند. ال ای دی پانل با سابقه درخشان در زمینه تولید، فروش، اجاره، توزیع و نصب انواع تلویزیون های شهری ایندور و outdoor ، صفحات نمایش، انواع تابلوهای روان، نمایشگرهای تبلیغاتی، ساخت تابلو ال ای دی و غیره، در خدمت شما عزیزان می‌باشد. با ما در تماس باشید.

 

Static5

تابلو روان، تلویزیون شهری، تابلو ال ای دی، LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان،آموزش تابلو ال ای دی، ساخت تابلو روان تلوزیون شهری، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، آموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود، اموزش ساخت تابلو، تابلوروان ،تابلوی روان، تابلوهای روان، تابلوLED تابلوled، تابلوی led ،تلویزیون تبلیغاتی ساخت تلویزیون شهری ، ماژول تلویزیون شهری، تابلو روان led ، فروش تابلو روان